Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 évesen nagyon mély ránccal...

23 évesen nagyon mély ránccal a szám körül mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Mimikai ránc, ahogyan nevetek. Ilyen van pár a szemem alatt, meg pár halvány a homlokomon (gyakran ráncolom)


De ez nagyon durva, a 60 éves anyámnak van ilyen mély...


2020. okt. 31. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb amit tenni tudsz az, hogy elfogadod.
2020. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán feltöltethetnéd hyaluron savval
2020. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eddig nem használtam arckrémet sem, csak ritkán.


Viszont ez genetika szerintem. Jelenleg ilyenre nincs pénzem.

2020. okt. 31. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a hyaluron nem tüntetné el a mimikai ráncot, az inkább a táskás vagy nagyon beesett karikás szemre van. Botoxot oda meg nem szúrnak ha jól tudom de ha igen javítsatok ki. Retinol, C-vitaminos szérum + szigorú fényvédőzés tud rajta javítani valamennyit.
2020. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek menj el egy kozmetikushoz.
2020. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Igyál és aludj eleget, ne mimikázz. Esetedben nem célszerü feltöltés, mert kiszárítanád, kimimikáznád hamar, és az újboli töltésnél mindig torzulnál kicsit.
2020. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ahogyan nevetek, mindig újra keletkezik... Sokat szoktam nevetni, meg ráncolni a homlokomat... A családom mindig röhögtet, vagy ellenkezőleg...


Egyébként lehet csak hidratálni kellene, nagyon száraz a bőröm, de problémás. Jó krémet nem tudtok, amitől nem pattogok ki, de hidratál? Lehet ennyi is elég lenne.


Amúgy még nem vészes, csak attól félek, hogy mi lesz később, ha ennyi idősen ennyire ráncos vagyok. Ezért sem értem, miért néz mindenki 16 évesnek... A homlokomon nem durva, a szemem alatt kb. 18 évesen kezdtek megjelenni, de az sem. Viszont a szám körül az mély és durva.

2020. nov. 1. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
La roche posay cicaplast
2020. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Nézz utána az anti-aging bőrápolásnak. Kezdetnek, ha nem tudod, hol olvasgass, ajánlom a skinsmart-ot.

Persze, a genetika meghatározza, hogy mennyire vagy hajlamos a ráncosodásra, de ha ráteszel egy lapáttal, nem használsz fényvédőt rendszeresen, nem tisztítod, ápolod megfelelően a bőrödet, akkor idő előtt csúnya lesz.

2020. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Meg vagy öregeddééé
2020. nov. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!