Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy nagy anyajegyem....

Van egy nagy anyajegyem. Ciki, visszataszító?

Figyelt kérdés
A combom felső részén van egy elég nagy anyajegy, vagy 5 cm átmérőjű. Nem látszik, csak bikinibe/ fehérneműbe és eléggé szégyenlem, vagy nem is tudom. Nem merek leöltözni bikinire, mindig takargatom. Voltam orvoshoz, hogy levetetni de azt mondta, hogy mivel elég nagy, valószínűleg heg maradna, és nincs semmi baja, ha nem muszáj ne piszkáljuk. Van valakinek ilyen nagy anyajegye? Ronda? Én olyan gusztustalanak érzem :(

2020. nov. 1. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én is cikinek éreztem, főleg hogy nekem a bikini vonalamnál is van egy.

De mára megpróbáltam elfogadni, hogy ez van.

2020. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég természetes dolog szóval nem kellene e miatt aggódnod. Mások véleményével meg ne foglalkozz.
2020. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha kisebb lenne. De elég nagy. Szerintetek vetessem le és legyen ott a heg vagy inkább az anyajegy?
2020. nov. 1. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a gerincem vonalán volt egy, egészségügyi okokból vetette le még anyukám, és nekem is maradt hegem. Viszont amennyiben szépen gyógyul a bőrőd, és besimul a heg(kellett hozzá nekem egy olyan 2-3 év), egyáltalán nem csúnya, én nem bánom hogy levették.

Ha nem áll ki az anyajegyed, hanem az is bőrbe simuló, akkor szerintem inkább szeresd mint egy ki extra különlegességet a testeden.

De ha téged zavar, nagyon, és tudod hogy nem tudsz vele megbarátkozni, vetesd le. De ne mások, magad miatt.

2020. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én férfi vagyok engem nem zavarna, nekem tetszene:)Hidd el hogy senkit nem fog zavarni! Miért lenne ciki? Nekem is van egy nagy anyajegyem senkit nem érdekel:)
2020. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal kisebb volt ott és levetettem, csak ott rontottam el, hogy a helyi barbár kórházba mentem és ocsmány lett a helye - de ezt könnyebben elfogadom, mint az anyajegyet
2020. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan tesztrészem, ahol ne lenne anyajegyek.

Egy ideig zavart, hogy vannak, de mára teljesen elfogadtam őket.

Ha nincs eü oka, ne piszkáld.

2020. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) kicsit megnyugodtam, hogy amúgy tényleg senkit nem érdekel csak én gondolom túl.
2020. nov. 2. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
rólam már négyet levágtak, nagyrészt csak esztétikai okokból, ne aggódj rajta :) csak jó orvost keress, ne valami szerencsétlent, aki összebarmolja a varratot (szóval ne az sztks kis szerencsétlenekhez menj). meg tartsd be a szabályokat, kenegesd, időben menj el kontrollra varratkivételre és időben legyen rajta kötés cserélve, és nem lesz semmi baja. pesze valami finom pókhálóábra marad utána, de egész közel kell hajolni, hogy lásd, mégiscsak jobb, mint egy nagy barna folt ami kétszáz méterről kiszúrható...
2020. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy hasonló méretű, igaz, nekem a hátamon.

Magamon nagyon utálom, szeretném leszedetni, mert egy heg még mindig sokkal kevésbé feltűnő, mint az a hatalmas sötétbarna folt, ráadásul nekem sajnos pont olyan helyen van, hogy nagyon figyelnem kell, hogy milyen felsőt veszek fel, ha nem akarom, hogy látszódjon.

Szóval megértem, hogy miért nem szereted. De ettől függetlenül azt mondom, hogy ha téged nem zavar (és nincs egészségügyi kockázata) akkor nem kell leszedetni, nekem minden ismerősöm, aki látta az enyémet, azt mondta, hogy nem olyan vészes, és igazából máson engem sem zavarna. (A saját esetemben is csak az zavar, hogy néhány fazonú ruhát nem tudok miatta felvenni. Mert az oké, ha a barátaim látják, akik tudnak róla, de azért random az utcán nem szeretném mutogatni)

2020. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!