Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért lehet jól használhat...

Phoney kérdése:

Mennyiért lehet jól használható borotvakést venni? És hol?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenénk egymást, ilyesmiről van szó:

[link]


És igen, borotválkozni akarok vele:)


2010. aug. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
apám fodrászánál volt... persze ezen és a nullás gépen kívül semmi más eszköze nem volt, mert ugye kisvárosban az emberek nem igényesek, én szolnokra jártam fodrászhoz. fodrászkellékesben nézted?
2010. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem néztem még sehol... azért kérdezem, mert a kevéssé ismert dolgokból mindig a drága de rossz kapható leginkább, de majd a fodrászkellékesnél hátha.
2010. aug. 10. 17:20
 3/3 attackspan válasza:
Ha drágán szeretnél újat, akkor sok webshopon van már. Az enyémet egy bolhapiacról szereztem, majd kiderült, hogy 2. vh. előtti darab, eredeti Solingen, tokban 5000 forintért.Míg az új bolti ár hasonló kategóriában 40ezer.
2015. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!