Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testre használható meleg...

Testre használható meleg gyantával, nem igazán ajánlatos legyantázni a bajuszt, ugye?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van direkt erre kapható arcgyanta,csak arra gondoltam mi lenne,ha ezzel próbálnám meg...csúnya lenne utána,vagy kipirosodna?

köszi előre is!


2011. aug. 30. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök ugyanolyan..nyugodtan használd.

Én hideggyanta csíkokat szoktam venni. Abból van ugye testre való (nagyobb méretű) és arcra való (kisebb méretű). Csak épp az arcra való sokkal drágább....

Úgyhogy veszek testre valót és elvágom kisebbre...:D

2011. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van gyanta ami kisebb "tégelyben" kapható..intim szőrtelenítéshez,bajusz,szemöldök gyantázáshoz kiváló:)

Bajod nem lenne tőle,ígyis,úgyis piros lenne utánna mivel mégiscsak kitéped a szőrt,csak nehezebben tudnál hozzáférni a nagy tégelyessel.

2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen!:)
2011. aug. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!