Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek elrontotta a...

Szerintetek elrontotta a fodrász a hajam?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon hullik/törik a hajam.

2 éve vagyok világos hamvas, szinte szürkés szőke.

Megfigyeltem, hogy amikor a fodrászom kiszőkíti a hajam tövét akkor nem a lenőtt rész kb háromnegyedét szőkíti mint ahogy instán láttam videókban (nem értek hozzá de arra következtetek, hogy úgy kéne), hanem ráviszi valamennyire a hajam már kiszivatott részére a szőkítőt. Utána megmossa, festi. Szerintetek ő a szakszerűtlen, vagy a hajam nem bírja? Vastagszalú hajam volt, az alaphajszínem barna.

Szomorú vagyok, imádom ezt a hajszínt:(



2020. nov. 4. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A hajfestés roncsolja a hajat, ha előtte le kell szívatni és utána festik az meg még inkább.
2020. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A hajfestés nem roncsol. Sőt, sokaknak pont hogy szép fényes, és puha lesz tőle.

A szőkítés roncsol. Ha jól csinálják, akkor is kevésbé lesz fényes, selymes.

Ha látod a hajadon, hogy egyre rosszabb, akkor próbálj ki egy kíméletesebb színt.

2020. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég lenne csak a lenőtt részt szőkíteni. És itt kezdődik a fodrász tudománya, hogy a két részre nem viszünk fel ugyanolyan erősségű festéket. A már világos festett részekre elég lenne egy 3-as oxival kikevert festék. És kevesebb ideig is kell rajtahagyni, ha mindenáron festeni akarja.

Szerintem menj el egy másik fodrászhoz és csináltasd meg bayalage-al, lehet hogy az alaphajszíned miatt egy kicsit sötétebb szőke fog passzolni, de a hajad egészsége ennyit megérne, nem?

2020. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És egyszer el is "szólta magát", hogy ezt nem egyszerre kéne de nekem úgy csinálja. Akkor nem esett le, de már bánom hogy akkor nem beszéltem meg vele. De hogy kéne? Leszívja a tövét aztán mennyit kell várni a festésig?

Utolsó: tetszik a bayalage de azt jól néz ki úgy, ha nem formázom a hajam? Beszárítani se szoktam.

Ja és az is idegesít hogy amikor kifésüli a hajam akkor tépi.. Én pedig mindig óvatosan fésülöm lentről felfelé haladva.

2020. nov. 4. 12:45
 5/5 A kérdező kommentje:
*az
2020. nov. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!