Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék gyorsan zsírosodó...

Mit tehetnék gyorsan zsírosodó haj ellen?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Tini vagyok és lassan másfél éve küzdök azzal, hogy gyorsan zsírosodik a hajam. Egy héten 2x kell hajat mosnom, vasárnap este és szerda este, de már hajmosás utáni második napon szárazsamponozok. Kipróbáltam már vagy 5sampont erre a problémára, de semmi nem segített. A swiss o par teafaolaj meg csak gyorsabban zsirositotta. Nem fogom a hajam nem túrogatom, de ha belenyulok már fénylik az ujjam hegye hajmosás után . Most a fructis pure fresh sampont használom,de az sem segít viszont legalább nem zsírosít.

Milyen sampont ajánlatok ami nektek tényleg be vált?

Nagyon kerlek segítsetek, már elegem van..



2020. nov. 7. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez teljesen normális. Heti 2 hajmosás egyáltalán nem sok. Nem zsírosodik gyorsan.
2020. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én mindent kipróbáltam, de aztán végül feladtam. Már vagy 25 éve kénytelen vagyok együtt élni ezzel. Én 2 naponta mosom, mert a 3. napon már "csöpög" belőle a zsír. Szokj hozzá. Egyik sampon sem fog érni semmit.
2020. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban semmit, több mint 15 éve szenvedek én is. Ezen semmi nem segít!

Annyit tehetsz, hogy a szulfátos, szilikonos, parabénes samponokat (pl. Fructis) kiiktatod, így legalább kíméled a hajad.

2020. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: nekem pont a mentesektől zsírosodott 😁 egy sima, hagyományos, normál hajra való sampon a legjobb.
2020. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon zsíros a bőröm mindenhol a fejemen, én most azt csinálom, hogy egy fél citrom levét bedörzsölöm a fejbőrömbe hajmosás előtt, rajta hagyom fél órát, aztán simán megmosom. Igaz én nem a zsír ellen csinálom, hanem mert hullik, és már régebben is segített ez. Szárítja elvileg a fejbőrt.
2020. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A citrom nagyon hatékony lehet a fejbőr korpásodásának, illetve a viszketésének a kezelésében. A benne található vegyületek segítenek helyreállítani a fejbőr egészséges kémhatását, csökkentik a zsírosodást, és gombaellenes hatásaik is vannak.
2020. nov. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!