Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért van az, hogy sokan azt...

Mért van az, hogy sokan azt mondják, hogy a hajvasalástól nem nől a haj? Vélemények?!

Figyelt kérdés
Szerintem pedig nől. Jogos, hogy tönkreteszi, mert száraz töredezett lesz... de a hajvasalásnak a hajnövekedéséhez semmi köze szerintem, mert a haj a hajhagymákból nől, nem hajvégekből folytatódik, és a hajhagymákat nem vasalja senkii see mer nem is tudja!! Ahoz hogy a haj nőljön egyszerűen jóó vérkeringés kell... hülyeségnek tartoom, azt hogy ne hazsnálj hajvaslót mer nem nől a hajad.. hajatvasalni annak nem szabad, aki egészséges hajat akar. Javítsatok ki ha nincs igazam.
2010. aug. 10. 00:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy nől?

egyébként szerintem igazad van.

2010. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem ugyanúgy nő.. xd
2010. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
A töredezett egészségtelen haj nem nő úgy mint az egészséges!!!
2010. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy nől, hogy ha vasalod hanem ugyan olyan tempóban nől:D szal ha vasalod az nem változtat azon hogy gyorsabban vagy lassabban nől, azzal a hajvégeidet roncsolod..
2010. aug. 10. 00:15
 5/63 A kérdező kommentje:

"A töredezett egészségtelen haj nem nő úgy mint az egészséges!!!"


De nem a hajvéged nől, hanem a hajhagymádból a hajad, azt meg nem vasalod....ugyan úgy nől sztem ha egészséges hanem.

2010. aug. 10. 00:16
 6/63 anonim ***** válasza:
48%
Cicuka, az oké, hogy nem a hajvégekből NŐ a hajad, de ha sokat vasalod, a vége letörik, és mit sem ér, hogy nő a hajad, mert nem lesz hosszabb..pont azért mert a sok hajvasalástól letörik a hajacskád, érted?
2010. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Értem, dee nem egyszerre törik le az egész...nem fog szabályosan neked letürni mert te azt kéred...meg az előbb ketté törik, mint leesik, ha szaggatod akkor esik lee, vagy ha sűrű still fésűvel fésülöd... és ne cicukázzz..-.-
2010. aug. 10. 00:27
 8/63 anonim válasza:
100%
Hát, ismerek egy csajt, akinek tényleg nem nagyon nőtt a haja, mióta vasalta. Eszméletlenül ocsmány, amennyire szét van neki töredezve.
2010. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok. Tudod én nem szoktam bunkózni senkivel, de te igen érthetetlen vagy, talán ezért cicukázlak...előbb a kezedbe vehetnél egy nyelvtankönyvet. Na pás
2010. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
66%
ahogy vasalod,törnek le a hajszálak folyamatosan...ég le a vége...
2010. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!