Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemhéjaim asszimetrikusak....

A szemhéjaim asszimetrikusak. Ez nagyon feltűnő és ronda lehet?

Figyelt kérdés

A jobb szememen ugye egy ránc van, és fölötte a szemzugomból megindult mégegy, ami kb a szemem harmadáig/negyedéig tart.

Ugyanakkor a bal szemem valamiért nagyon viszketett nyáron, és sokat dörzsöltem (sajnos néha azóta is), ezért ott ez a 2. ránc végigment és az alatta lévőből ilyen V alakban, oldalra kiáll.

Még csak 18 éves vagyok. Az ilyesmivel mit tudok csinálni? A szemránckrémek/házipraktikák segítenek valamit, vagy erre csak a plasztikai sebész/elfogadás a megoldás?



2020. nov. 8. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos így kép nélkül nem nagyon tudok mit írni. Bár én tanácsokat nem nagyon tudok adni hogy hogy hozd ,,helyre", de ha véleményre vagy kíváncsi, küldj fotót róla privátban, majd én megmondom hogy szerintem ,,ronda"-e.
2020. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még senki sem vette észre, csak én látom, úgyhogy talán nem akkora baj😅 De akkor is kíváncsi lennék, mit tudok ezzel kezdeni😕
2020. nov. 9. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!