Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Asszimetrikus az arcom. Mit...

Asszimetrikus az arcom. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Teljesen aszimmetrikus az arcom sajnos.16 éves vagyok de még nem volt barátom szerintem ez miatt. Nagyon visszahúzódó vagyok és nagyon sokat le vesz az onbizalmambol ez a dolog mert tudom hogy eléggé csúnya nem is kicsit aszimmetrikus nagyon is eltér a két arcom egymástól főleg az orromtol lefelé (szám és az állam) nem tudom mit tehetnék esetleg tudnátok nekem mondani valami praktikákat amivel ez kiküszöbölhető valamennyire?

2018. ápr. 28. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, neizgulj mindenki különbözik és hidd el az igazinak, pedig úgyis pont ez fog tetszeni benned. Esetleg ha nagyon zavar, akkor ez egy jó sminkkel ellensúlyozható, főleg a kontúrozással.


https://www.youtube.com/watch?v=LMbX26CPHwM


Ez pl. egy ilyesmi videó, de neked kell kitapaztalnom, hogy hol milyen erősen kell kontúrozni :)

2018. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!