Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem használnak az...

Csak szerintem használnak az emberek gyakran feleslegesen mindenféle kozmetikumokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, valakinek pl. szép, tiszta, normál arcbőre van, de azért naponta ken rá valami krémet, holott nem lenne rá szükség. Csak szerintem kenünk magunkra időnként indokolatlanul dolgokat? Illetve ennek hosszú távon milyen hatásai lehetnek?
2010. aug. 10. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igazat adok neked, legalábbis részben. Azt vallom, hogy ha nincs alternatív megoldás, akkor megveszek 1-1 arckrémet vagy tonikot (Avonból rendeltem, ami nagyon bevált), de ha tehetem inkább természetes dolgokat használok: bőrradír olívaolaj+tengeri só, teljesen természetes, viszont legalább olyan jó, mint amit boltban lehet kapni. Gyrkan teszek fel házi készítésű pakolásokat is, arcomra-hajamra egyaránt.

Amúgy meg a zseniális kozmetikusok gyöngye nyilván azt is tudja, hogy aki rendszeresen jár kozmetikushoz, az sokkal előbb fog ráncosodni, mint aki nem. Na hoppá.

2010. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!