Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajanlanatok pattanasos,...

Mit ajanlanatok pattanasos, holyagos borre?

Figyelt kérdés

Kb masfel hete a paromnak apro pottyok jelentek meg a homlokan. Aztan ketto oriasi pattanas(az a fajta amit nem lehet kinyomni). Azt hittem masfel het alatt bovel el fog tunni de csak egyre nagyobb a pattanas(?). Erdekelne, hogy milyen kozmetikumot vagy "csodaszert" tudnatok ra ajanlani. Szivesebben vennek valami termeszetes osszetevokbol keszult kremet vagy olajat de barmilyen tanacsot szivesen fogadok! Tonikot probaltam ra hasznalni de csak meg tobb apro pattanasa lett.

25 eves ferfirol van szo.

Elore is koszonom a valaszokat!


2020. nov. 10. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászt :D De amúgy tényleg.

Töltsd le telefonra a MedInnoScan alkalmazást, majd kövesd az utasításokat. Pár nap alatt előállnak egy diagnózissal, és írnak fel gyógyszert elektronikusan. Nekem is volt kiütéses arcpanaszom, segítettek rajta. Ráadásul ingyenes, mert TB alapú.

2020. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!