Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos bor ellen mit...

Pattanasos bor ellen mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Itt egy kep [link]

2013. máj. 3. 09:06
 1/2 Nemtudod Mega Nevem válasza:
56%

Házi arcpakolást! :DD De mivel te fiú vagy ez a korral jár! De egy módszert tudok ajánlani mint lány és van 2 bátyám akiknek ugyanez a bajuk volt és nekik bevált!

Szóval:

-Szerintem vegyél arctisztitó tonikot (Clean&Clear amit ajánlok

-és vegyél bőrradirt (szintén Clean&Clear)

Ha ezeket minden este és reggel használod szép bőrőd lesz!! :))

2013. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A C&C nem használ minden esetben, a húgom bőrével csodát művelt, az enyémnek csak még rosszabb lett az állapota. Ez egyén és persze bőrtípus-függő. Én elmentem a bőrgyógyászhoz, aki kiért két tonikot, mind a kettő a gyógyszertárban kapható receptre, az egyik (ami a pattanásokra van) 300 Ft, a másik (ami a nagy, vörös aknékra van) 2100 Ft. Január óta használom őket és kb. 2 hónapja makulátlan a bőröm. Én azt javaslom, hogy menj el a bőrgyógyászhoz, ő tudni fogja, hogy neked mi kell.
2013. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!