Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire karos a hoilleszteses...

Mennyire karos a hoilleszteses vagy az ultrahangos hajhosszabbitas? Megno alatta a haj?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek fenek ala ero hajat, kiskoromban olyan volt, de levagattam :( Azota sem nott meg, egyszeruen nem tudtam kivarni, evekig fekete hajam volt es lenott mell ala, aztan ramjott a dili, hogy szoke leszek, nyilvan vagni kellett belole, hogy szep maradjon. Aztan megint fekete lettem meg szines, de szeretnek ezzel felhagyni, mert igy sosem fog megnoni. Most inkabb egy gesztenyebarna, vagy hamvas vilagosbarna hajszint szeretnek festetni es azt tartani, viszont felturboznam a megjelenest egy fenek ala ero pothajjal, hogy elegedett legyek, maradjak a fenekemen es ne valtogassam a szint. Tapasztalatok erdekelnenek leginkabb ezzel a ket technikaval kapcsolatban, mert ezek tartosak es kenyelmesebbek is (gondolom), mint a tobbi. Viszont nagyon szeretnem, hogy alatta a sajatom is rendben maradjon es elerjem a hosszt, amit most potolnek. Suru es eros hajam van, a fodraszok is mindig dicserik, hogy mennyire eros es dus, de azert tartok tole, hogy csak jobban tonkremenne a hajam es soha nem none meg fenek ala, vegulis egy 90 centis pothajnak azert van sulya, nem is keves, foleg mivel nekem 100 gramm nem is lenne eleg a suruseg miatt.

Szoval a karosodas merteke erdekelne es az, hogy milyen vitaminokat javasolt szedni mellette/nelkule, kinek milyen hatassal volt a hajara az extrem hosszu pothaj.



#hajhosszabbítás #póthaj #keratin #höillesztés #tincses póthaj
2020. nov. 11. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg a termeszetes hajszinemre festenem vissza es akkor onnantol nem is kellene hozzanyulni vegyszerekkel, talan az meg segitene a dolgon
2020. nov. 11. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt sokáig hőillesztéses hajam és nem fog szépen visszanőni a hajad. Legalábbis nekem nem nőtt vissza nagyon sokáig, mostmár kezd jobb lenni.


Nekem is ugyanígy fenékig érő hajam volt (póthajjal), és nagyon szomorú voltam amikor le kellett szedetnem, mert már nagyon rossz volt a hajamnak. Viszont most 2 hónapja találtam egy másik hajhosszabítási módszert, és ezt ajánlanám neked is nagyon. Ashlynn Braidnek a márka, beszélnek magyarul is és én bementem a szalonba mert nem hittem el hogy van ilyen. Damillal működik a póthaj ezért nem kellett a saját hajamhoz illeszteni és nem húzza a póthaj a saját póthajamat!! Ezt érted?! Gyönyörű teknika, semmi károsodást nem csinál az én hajammal de közben a popsimig ér a haj🙊

Mindenképp őket próbáld ki elöszőr, mielött egy ilyen kémikus póthajat tennél fel magadnak, és ne felejtsd el hogy azzal vissza kell menni a fodrászhoz mindig! 4 évig másfél havonta mentem vissza, utolsó évben már hányingerem volt csak belegondolni hogy ott kell ülnöm és tépik a hajam.

2020. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ashlynn Braid* és úgy értettem hogy a póthaj nem húzza a saját hajamat*
2020. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! :) Nekem is van toluk damilos pothajam, ezt gondoltam volna levaltani allandora, de lehet maradok a damilosnal akkor, legalabb nem kell kompromisszumot kotnom a hosszaval kapcsolatban 😃
2020. nov. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!