Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tökéletes szőrtelenség örökre,...

Tökéletes szőrtelenség örökre, vállanád?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy létezne ilyen, pl egy tabletta, amit ha bevesz az ember nyaktól lefelé élete végéig visszavonhatatlanul szőrtelen lesz. Egészségügyi károsodás nélkül.

2020. nov. 11. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok 20 alatt, igen.
Nő vagyok 20-35, igen
Nő vagyok, 35+ igen
Nő vagyok és nem.
Férfi vagyok 20 alatt, igen
Férfi vagyok 20-35, igen
Férfi vagyok 35+, igen
Férfi vagyok és nem.
43 szavazat
 1/6 Metionin ***** válasza:
82%
Simán. Nem vagyok oda a folyamatos szőrtelenítésért.
2020. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok és nem. De ha olyan lenne, hogy beállithatom, hogy hol mekkorára nőjjön max, milyen erősségű és milyen árnyalatú legyen, azt örömmel. :D Megalkotnám a számomra ideális, nőiesen szőrös testet, és szedni se kéne többé. :D
2020. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha a hajam, szemöldökeim és a szempillám maradhat, akkor simán.
2020. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen,ha a haj,pilla marad. Iszonyú szőrös vagyok mindenhol,nekem a szabadságot jelentené.
2020. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy mint a 2es.

Nem bírom elviselni ha teljesen csupasz vagyok, az lenne jó ha beállíthatnék mindenhova egy passzoló pihét

2020. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Haj, szemöldök, szempilla, ezek maradjanak, a többi viszont a legkevésbé sem hiányozna, ha örökre eltűnne.

N 35+

2020. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!