Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi végleges szőrtelenítés...

Férfi végleges szőrtelenítés lábon, karon, hason, mellkason stb. lehetséges?

Figyelt kérdés

30/F vagyok és ki nem állhatom a testszőrzetet. Undorító, gusztustalan (a nők nagy része is inkább a szőrtelen férfi testekért rajong és nekem is a szőrtelen test az ideálom) és valamiért úgy érzem magamat miatta, mint egy génhibás dzsungelmajom (vagy legalábbis Austin Powers, ugyanis a mellkasom legalábbis őrá hasonlít). Ezen felül a dús szőrzet miatt jobban is izzadok, továbbá szégyenlem is magam miatta (legalábbis nem szeretek se uszodába se strandra menni, és egyszerűen szembe tudnám köpni a saját tükörképemet, annyira undorodom a saját látványomtól).


Egyszer, hülye fejjel 13 éves koromban, mikor észrevettem hogy elkezdett nőni a szőr a testemen, (nagyon okosan) nekiestem a borotvával. Természetesen utána a szőr visszanőtt, de már sokkal erősebben és dúsabban. Utána persze megint leborotváltam, miután még erősebb és hosszabb szőrzet nőtt a helyére. Utána már nem mertem tovább próbálkozni. Azóta szenvedek a rohadt szőr miatt és átkozom magamat örökké.


Amúgy már akadt lány, akivel sikerült összejönnöm, de annyira szégyelltem a testemet, hogy inkább mindig tetőtől talpig leborotváltam magamat, mert nem akartam szőrösen mutatkozni előtte (persze a kiütések miatt meg úgy néztem ki, mintha himlős lennék, nem beszélve a szúró fájdalomról, amikor nőtt a szőr vissza).


Ezért is keresek egy olyan módszert, amely véglegesen el tudja távolítani a testszőrzetet (kerül amibe kerül). Én csak szeretnék végre megbarátkozni a saját látványommal és nem akarom gyűlölni többé a saját testemet.


2020. nov. 12. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként a #3 nak teljesen igaza van. Az az irritáló,ahogy előadod magad. Én is férfi vagyok és szőrtelenítek,de sosem csinálok belőle ekkora ügyet. Megoldom magamnak és ennyi.
2020. nov. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is egy rinyáló kisfiú szintjén van, szomorú, hogy ilyen "férfiak" vannak manapság. Nem baj, ha zavar a szőr, de ez vergődés.

Sok lehetőséged nincs, vagy lenyirod, vagy borotvalod, vagy csipesszel kiszeded, vagy gyantazod, vagy ipl, epilálás. Az epi végleges, mivel kiégeti a szőrt a szortuszonel, így pár alkalom után nem nő vissza. Viszont egy alkalommal nem lehet túl sok szálat kiszedni, mivel fájdalmas. Az ipl is végleges elméletileg, de oda is több alkalom kell, és nem garantált. Gyanta ritkítja, de az sem lesz végleges. A többi egyértelmű.

2020. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van és elnézést is kérek, amiért így kifakadtam, csak volt egy beszélgetésem erről a "szőr dologról" az egyik munkahelyi kolléganőmmel, aki amúgy órákig azt ecsetelte hogy ő miért utálja annyira, a szőrös férfi testet. És akkor jutott eszembe hogy én is hasonló véleményen vagyok erről, ezért az első dolgom az volt hogy munka után jól leittam magam, és részegen hajlamos vagyok kifordulni önmagamból és olyasmiket írogatni, amit józanul nem tennék.
2020. nov. 13. 14:33
 14/14 anonim ***** válasza:
22%
"Természetesen utána a szőr visszanőtt, de már sokkal erősebben és dúsabban. Utána persze megint leborotváltam, miután még erősebb és hosszabb szőrzet nőtt a helyére." Ugye tudod, hogy ez nettó baromság, egy urban legend? Azért nőtt erősebb, dúsabb szőr, mert idősödtél és jobban szőrösödtél. De ez sem egyik pillanatról a másikra látszik. Ha ez igaz lenne, akkor egy olyan férfi, aki mondjuk 18 éves kora óta kb. hetente borotválja az arcát, 60 éves korában már láncfűrésszel kellene nyírnia?
2020. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!