Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi végleges szőrtelenítés...

Férfi végleges szőrtelenítés lábon, karon, hason, mellkason stb. lehetséges?

Figyelt kérdés

30/F vagyok és ki nem állhatom a testszőrzetet. Undorító, gusztustalan (a nők nagy része is inkább a szőrtelen férfi testekért rajong és nekem is a szőrtelen test az ideálom) és valamiért úgy érzem magamat miatta, mint egy génhibás dzsungelmajom (vagy legalábbis Austin Powers, ugyanis a mellkasom legalábbis őrá hasonlít). Ezen felül a dús szőrzet miatt jobban is izzadok, továbbá szégyenlem is magam miatta (legalábbis nem szeretek se uszodába se strandra menni, és egyszerűen szembe tudnám köpni a saját tükörképemet, annyira undorodom a saját látványomtól).


Egyszer, hülye fejjel 13 éves koromban, mikor észrevettem hogy elkezdett nőni a szőr a testemen, (nagyon okosan) nekiestem a borotvával. Természetesen utána a szőr visszanőtt, de már sokkal erősebben és dúsabban. Utána persze megint leborotváltam, miután még erősebb és hosszabb szőrzet nőtt a helyére. Utána már nem mertem tovább próbálkozni. Azóta szenvedek a rohadt szőr miatt és átkozom magamat örökké.


Amúgy már akadt lány, akivel sikerült összejönnöm, de annyira szégyelltem a testemet, hogy inkább mindig tetőtől talpig leborotváltam magamat, mert nem akartam szőrösen mutatkozni előtte (persze a kiütések miatt meg úgy néztem ki, mintha himlős lennék, nem beszélve a szúró fájdalomról, amikor nőtt a szőr vissza).


Ezért is keresek egy olyan módszert, amely véglegesen el tudja távolítani a testszőrzetet (kerül amibe kerül). Én csak szeretnék végre megbarátkozni a saját látványommal és nem akarom gyűlölni többé a saját testemet.


2020. nov. 12. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Végleges nincs, csak tartós. Ipl, lézer. Érdemes szalonban csináltatni először, hogy neked egyáltalán jó-e.
2020. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk van egy oldal, ami azt hazudja hogy kisebb csillagászati összegért "végleges szőrtelenítést" biztosít a test minden pontján: [link]


De ha valóban nincs végleges és a fenti oldal is átverés, akkor kénytelen leszek belenyugodni abba, hogy életem végéig egy undorító, gusztustalan, folyton izzadó, szőrös páviánként kell leélnem az életemet.

2020. nov. 12. 18:54
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Na, te se kellenél párkapcsolatra. Ugyan, nekem teljesen mindegy, hogy egy férfi szőrös vagy sem, itt azaz irritáló, ahogyan előadod magad, hogy jaj, férfi létedre szőrös vagy, úristen, mamiiii..... Mint egy hisztis, nyávogós 5 éves kisfiú.


Tessék, itt van férfiaknak is:

[link]

2020. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 3

A személyeskedés hidegen hagy. Szerintem egy normális férfi testen nem szabad egy szőrszálnak sem lennie, ugyanis ez a a mostani ideál. (Én legalábbis csak nézem azoknak a férfiaknak a testét, akiken nincsen egyetlen szőrszál sem és csak elgondolom, hogy ők valamilyen módszerrel kiirtották magukról a szőrszálakat?

A férfi szőrzet ugyanolyan generációs betegség, mint pl. a bölcsességfog. A több 10.000 évvel ezelőtt élő őseinknek - akik annó mamutra vadásztak - jól jött az extra zápfog - hogy a nyershúsevés miatt erősen igénybe vett fogazat közül ha néhány fog kihullott, akkor is ott volt még tartalékba a bölcsességfog. Ugyanígy van a testszőrzettel. A testszőrzet - amíg az ember még valamilyen szinten "állat" volt, az védelmet nyújtott az időjárás ellen, ergó a hidegben az ember elődeinek nem volt szüksége ruhára, mert a természetes "szőrzet" ettől őt megvédte.


Amúgy megmondom őszintét, én lexarom az ideált meg azt hogy a nőknek tetszeni akarjak (10 éve agglegény életet élek és nem is vágyom társaságra). Egyszerűen utálom azt hogy a szőr miatt erőteljesebben izzadok és jóval hamarabb kimelegedek miatta. Büdösnek, gusztustalannak , feleslegesnek és egészségtelennek tartom (pl, a szőr között a "nem kívánatos bogarak" is könnyebben megtelepszenek) ezért is szeretnék megszabadulni tőle.

2020. nov. 12. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

"A hónalj alatti szőrzetnek az izzadságcseppek felfogása lenne a feladata, de az nem igaz, hogy erősebb a szaga annak, aki nem borotválkozik. Az izzadságnak ugyanis alapjában véve nincs illata, csak akkor lesz kellemetlen, ha a bőrön található baktériumokkal keveredik.


A fanszőrzet eltávolítása nagy divat manapság, pedig komoly védelmi funkciója lenne: a fertőző kórokozókat nem engedi olyan könnyen a nemi szervekhez jutni. A szőrtelenítés során ráadásul megsértjük a bőrfelszínt, amelyen így apró sebek keletkeznek, ezeken keresztül szintén könnyedén bejutnak a kórokozók, úgyhogy érdemes vigyázni."


[link]

2020. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 5

Szerintem pedig pont hogy a SZŐR MIATT PÁLLIK BE AZ EMBER HÓNALJA. (Ugyanis amikor le volt nálam borotválva, akkor egyáltalán ne volt jellemző a "hónaljszag" napokig, amíg vissza nem nőtt az a mocskos szőr.)


"A szőrtelenítés során ráadásul megsértjük a bőrfelszínt, amelyen így apró sebek keletkeznek, ezeken keresztül szintén könnyedén bejutnak a kórokozók."

Ez csak részben igaz. Ha az ember otthon borotvával, vagy középkori kínzással felérő GYANTÁZÁSSAL próbálkozik. De mi a helyzet a "szakemberek" által végzett steril "szőrgyök kiégetéssel"?

2020. nov. 12. 20:43
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem bántásból. De te biztosan a nőket szereted?
2020. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 7

Fizikailag (testileg) a nőkhöz vonzódom. Az érzelem egy más tészta. Ha nem undorodnék annyira az emberi férfi testtől, akkor lehet hogy meleg lennék.

De így inkább azt tudom mondani, hogy aszexuális vagyok. A nőktől tartom a távolságot (elsősorban a gusztustalan szőrös testem miatt, másodsorban nem akarok semmilyen szerelmi kapcsolatba bonyolódni, ami később tönkre teheti az életemet - ugyanis a "szerelem" öl, butít és nyomorba dönt) a homoszexualitástól undorodom (pinaorientált vagyok), ugyanúgy undorodom saját magamtól is, ezért technikailag jelenleg nincsen senki és semmi, amit képes volnék "szeretni". Csak azt tudnám "szeretni" jelenleg, ha képes volnék kiirtani ezt a felesleges, büdös és gusztustalan szőrzetet a testemről.

2020. nov. 12. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Keress fel egy pszichológust sürgősen!
2020. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyantvaval 1 ora alatt mindent leszednek. Kb ket hetente kell menned. Igaz ,fajdalmaa es draga.
2020. nov. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!