Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a bőrömre hogy...

Mit használjak a bőrömre hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nincs kifejezetten rossz bőröm (vagy hát kinek mi számít rossznak) de azért van pár pattanásom és kicsit zsíros a bőröm bár nem mindenhol inkább csak az orrom környékén . A pattanásaim nyoma általában elég sok ideig megmarad sőt van ami még mindig látszik pedig szerintem már egy hónapos biztos. A kérdés az , hogy ti miket használtok/mit ajánlotok? Már nagyon sok krémet, tisztítót vettem de egyik se vált be. Ha tudnátok hozzá rakni linket is vagy megadni a bolt nevét ahol vettétek azt nagyon meg köszönném. c:

2020. nov. 13. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ilyen a bőröm, az Ordinary vörös színű hámlasztóját használtam (skinsmart.hu), de perpillanat az egész világon hiánytermék:(
2020. nov. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit én csinálok: minden nap minimum 2 liter vizet megiszok. Egészségesen és vitamindúsan étkezem. Igyekszem kerülni a nagyon olajos és zsíros ételeket. Ha kijön egy-két pattanás, akkor Neogranormon kenőccsel kenem be. Néha a Garnier 3in1 terméket is használom.

Púdert nagyon ritkán, alapozót egyáltalán nem használok.

Hideg-meleg váltott vízzel szoktam arcot mosni.

2020. nov. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom, hogy kifejlődjön a pattanás, még komedóként, vagy ha érzem hogy picit duzzad a bőr, egyből kinyomom. Van hogy csokorban jönnek, vagy a tükrön koppan, nyomás közben ropog. Nincs heg és gyorsan elmúlik.
2020. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D ha valaki tud még azt szívesen elolvasnám
2020. nov. 14. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bioderma arclemosot hasznalok reggel-este, ezzel tisztitom az arcom. Hidratalasnak, krem helyett, mert ez jobban bejott, revox squalane olajat hasznalok, szinten reggel es este, minden nap. Ezen kivul heti ketszer kemiai hamlasztot hasznalok, szinten a revox markatol az AHA savas hamlasztot, ezt szigoruan csak osszel-telen-tavasz elejen lehet hasznalni, mert eros. A hamlasztohoz kotelezo a fenyvedo, anelkul nem szabad kilepni az utcara, igy ha elmegyek otthonrol, akkor reggelente a hidratalo olaj utan felkenem az arcomra. Szepen beszivodik minden, nem lesz ragacsos a bor,sminkelni is lehet ra.

Amugy en is ordinary termekeket hasznalok, de keszlethiany vaaan :(( Ezert kezdtem el kiserletezni ezekkel a revox cuccokkal, dm-ben lehet kapni, elerhetoek, olcso, es hatasos, nekem nagyon bejott!

Egyebkent ez az en arcapolasi rutinom, sajnos ami nekem bevalt, nem biztos, hogy neked is bevalik majd, de en egy csomo mindent a skinsmart oldalarol tanultam, szerintem nagyon jol ossze vannak szedve a fontos informaciok, mindenkeppen olvasgasd at :)

Remelem tudtam picit segiteni!

2020. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyon köszönöm:D Én is nézelődtem Ordinaryt meg a ceravet de sajnos mindkettőből készlethiány van:/ De mindenképp megnézem amit írtál :D
2020. nov. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!