Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan ember, akinek a...

Van olyan ember, akinek a festett haj jobban áll, mint a természetes hajszíne?

Figyelt kérdés

Alapból sötét barna vagyok, de a bőröm ilyen sápadtas, kicsit piros. Amióta befestettem a hajam nem tűnök annyira fehérnek és magabiztosabb is vagyok, úgy érzem kiemeli a szép vonásaimat (szem, száj) és kevesebb a hangsúly azon, ami nem tetszik (orr, pattanások, pír).

Ismerősök közül is mondták, hogy jobban áll (anélkül, hogy kérdeztem volna a véleményüket), csak össze vagyok zavarodva, hogy ez lehetséges-e, hisz mindenhol azt mondják, hogy "Nem véletlen születsz X hajszínnel, hisz az áll a legjobban"


2020. nov. 15. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból szőke vagyok, de 12 éve barnára festem, ezerszer jobb!

Sok ilyen van

2020. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. Én eredetileg sárgás szőke hajjal rendelkezem a hideg árnyalatú fehér bőrömhöz és rikító kék szememhez. A szemöldököm és a szempillám barna. Kb úgy néztem ki azzal a hajjal, mint egy vízihulla, olyan volt mint egy csúnyán elrontott szőkítés. 16 éves korom óta festem a hajam sötétebb színekre, voltam hideg bordó, sötétlila, kékesfekete, fekete színes csíkokkal és most jó pár éve már sötétkék. Az összes festett hajam sokkal jobban nézett ki mint az eredeti mert jobban illenek a hideg színeimhez. Csomó ismerősöm rendelkezik ezel a gyakori szürkés egérbarna hajjal és mind jobban néz ki aki befestette más színűre, ami ad karaktert az arcuknak.
2020. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fakó szőke hajam van, ami borzalmas a sötétzöld szememhez, és a világos bőrömhöz. Vöröses barnára festem. Loreal casting creme gloss 635.
2021. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!