Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó az élesztő a körömerősítésr...

Jó az élesztő a körömerősítésre? És nem okoz köröm-/lábgombát?

Figyelt kérdés
Ewés előtt wagy után kell enni reggelente 1 pici db.ot? Mennyi idő után hat??? Walaki tapasztalta már a hatást???
2010. aug. 10. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam, csak arról, hogy eltünteti a pattanásokat. (:

Nem szemétségből, de miért írod a v betűket w-nek? Nem értettem ezt soha...

2010. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát én kb 2-szer tudtam megenni

az elsőt még rendesen le tudtam nyelni, de a másodikat már nem tudtam, utána olyan hányingerem lett

szerintem inkább keressél valami mást, ha nem akarsz hányni!!

2010. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért 1. Mert telefon wok most fenn és 1szerübb megnyomni 1x a 9es gombot mit 10x a 8ast. De nem mindegy? Érted amit akarok, nem???
2010. aug. 10. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kb. egy hete eszem,előtte alig tudtam megnöveszteni a körmöm hogy ne tört volna vagy ne repedezett volna be.

Én naponta 1-szer 2-szer szoktam belőle enni amikor eszembe jut.

Nem okoz gombát.

Az íze meg hát kinek jó,kinek rossz.Nekem nem volt soha hányingerem.

2010. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha már ép nagyok és erősek a körmeim akkor abba lehet hagyni??? Vagy ugyanúgy folyamatosan enni??? Esetleg csak időnként/mikor eszembe jut???
2010. aug. 11. 01:01
 6/7 A kérdező kommentje:
*szép nagyok
2010. aug. 11. 01:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha már megnőttek akkor már abba lehet hagyni esetleg ha megint elkezd töredezni akkor megint kezdeni.
2010. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!