Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tartsam egyenesen a...

Hogyan tartsam egyenesen a frufrum?

Figyelt kérdés

Hullámos hajam van. Frufrut vágtam, félre fésülöm, épp hogy csak a szememig ér. De amint eső vagy nedves levegő éri, behullámosodik, elég nagy "lokni" van benne.


Egyébként úgy szoktam kiegyenesíteni, hogy hajmosás után hullámcsattal hátra rögzítem, így szárad meg, (nem használok se hajszárítót, se vasalót), és egyenes lesz. De mit tehetnék, hogy az esőtől ne hullámosodjon be?



2020. nov. 20. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
védd az esőtől, elsősorban
2020. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
hajzselé? 🤔 bocsi, nem vagyok nagy szakértő...
2020. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, egy ideig minden reggel bevizeztem és beszárítottam, de estére ugyanúgy hullámos lett. Most már hagyom inkább, hullámosan is jól néz ki.

A frufruval az a baj, hogy nagyon feltűnő ha bármit kensz rá, zselét, habot, lakkot, akármit. Nagyon látszik és furán néz ki.

2020. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszárítás, aztán még plusz hajvasalás. Így többet kibír, de ìgy ua van az a nedvesseg, amitől be fog hullamosodni. Ez van, ilyen a haj, ezt nem lehet ternészetes módon megvaltoztatni. Talán a tartós hajegyenesítés tudja ezt.
2020. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*így is
2020. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajna, ha pára éri, akkor mindenhogy pøndörödik. Esetleg egy fejpánt (pl.most télen sapka helyett 😁) segítene, mert az valamennyire leszorítja.

[link]

2020. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!