Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam magam egyenesen?

Dj yuri kérdése:

Hogyan tartsam magam egyenesen?

Figyelt kérdés
Az jó ötlet ha egy seprünyelet rakok a hátamhoz és úgy mászkálok itthon?
2013. márc. 28. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni úgynevezett emlékeztető hevedert gyógyászati segédeszköz boltban. Ezt ruha alatt is lehet viselni, megfelelő testtartást biztosít mellette persze szükséges rendszeresen végzett hát izomerősítés / kondi vagy úszás hetente 3x/. Önmagában sem a seprűnyél sem az emlékeztető heveder nem segít, kell az aktív sport.
2013. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapható egy belebújós, testszínű háttartó. A pontos nevét nem tudom. A lényege, hogy sípol, ha megfeledkezel az egyenes tartásról. Otthoni viselésre nagyon jó.
2013. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoktam hátra edzeni de sokan azt mondják hogy túl sokat foglalkozok a mellizmomal és mivel az jóval nagyobb az húzza előre a hátam
2013. márc. 28. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy mellizom azért nem akkora, hogy attól fájjon a hátad. Egy D kosaras női melltől már fájhat. Ez inkább csak valami magyarázat a tartáshibára, amin leginkább odafigyeléssel lehet javítani, de ha otthon vagy, berakhatsz valami lécet a pólód alá.
2013. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!