Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lenne értleme...

Trashboy kérdése:

Szerintetek lenne értleme próbálkoznom a szakállnövesztéssel vagy inkább hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Középiskolás koromban mindig borotválkoztam mert csak az a tipikus " szakmunkás" bajuszom nőtt ami meg hát elég undorító volt. Azóta teltek az évek mindig borotválkozom viszont már oldalt is elkezdett valamennyire beindulni. A bajszom az rettenetesen gyorsan megnő, az államon is, oldalt meg inkább az állkapocs csont mentén és lefelé nő(nyak felé) de azért látszódik, hogy az arcomon is kezd növekedni a bajszom felé csak nem igazán egyenletesen meg még van köztük távolság (nem pamacsokban nő). A sok borotválkozástól az egész arcszőrzetem már olyan kemény mint a drótkefe, pedig kezdetekben csak tipikus pelyhes volt. Ezek alapján szerintetek próbálkozzak még vele vagy felesleges. Azért gondolkodom annyira a szakállon mert amikor még sima pengés borotvát használtam(gillette) állandóan kipattogott, meg viszketett pedig mindig a szőr növési irányával megeggyezően vágtam de most amikor már vettem egy elektromos borotvát(philips oneblade) még így is ugyan úgy kipattog és viszket mint az állat. Ezért gondoltam, hogy akkor ha már mindig kipattog meg egyebek akkor megpróbálnám meghagyni(meg hát tetszik is a szakáll :D). Csak hát a srácok is a melóban mindig viccelődnek, hogy mivan elromlott a borotvád? :D amit megértek mert így hogy nem ér még össze egy kicsit tényleg szarul néz ki. A családban férfi ágon nem igazán tudom hogy ki mennyire volt szakállas mert mindig mindenki borotválkozott. Édesapámnak mindig erősen borostás volt az arca de ő is borotválkozott rendszeresen.


2020. nov. 21. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem megemlíteni hogy most 19 vagyok.
2020. nov. 21. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hagynám a helyedben.
2020. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valaki megnézett egy favágós filmet,aztán kitalálta,hogy az mennyire menő.Erre minden féleszű elkezdte növeszteni,és lett belőle egy divat.Ami már leszállóágban van.


Régen az 1800 as években minden komoly méltóság,uriember,politikus szakállat,vagy bajuszt viselt.

Ezt körülmenyes módon tartották rendbe,es nagy részük nem egy gőzhajó gépházában tengette az életét.

Ugyhogy ha sportolsz,mozgasban vagy,izzadsz,poros helyeken megfordulsz,akkor tudd,hogy az a szakáll,ami olyan kv jol néz ki a tv ben,neked sok gondot fog okozni.


De amúgy hajrá,próbáld ki.

2020. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!