Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Tudnátok nekem kozmetikum...

SOS! Tudnátok nekem kozmetikumokat ajánlani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon száraz és érzékeny bőröm van. Allergiás vagyok a kozmetikumokra.

Pattanásaim és miteszereim is vannak. Nem vészesek mennyiségben, de olykor nagyon csúnyák és zavarnak.


Nekem ezekre lenne szükségem, csak nem tudom milyet vegyek és hogy az jó e nekem ezért örülnék ha tudnátok segíteni. :)


- arctisztító

- pattanások és miteszerek ellen akármi

- hidratáló krém (nappalra és éjszakára)


Ha esetleg még van valami amivel ki lehetne egészíteni, kérlek azt is írjatok.


Válaszaitokat nagyon köszönöm. :)



2020. nov. 22. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Igazából nem tudom ez jó-e de a Garnier ék van egy aloe jelly nevű terméke. Ezt hidratáló ak használom. Ha allergiás vagy belőle valamire akkor gyógyszertárba elvileg lehet venni tiszta aloe Vera gélt ami jó lehet.
2020. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp olyan termékeket keress, amiben nincs alkohol, parfüm és más illatanyag sem és legyen hipoallergén, akkor valószínűleg nem lesz tőle problémád. Cerave-t tudom ajánlani, nekem több termékük is nagyon bejött és szintén száraz, érzékeny bőröm van, sajnos néha miteszerekkel. A hidratáló lemosójuk nagyon jó, ha mást nem, azt mindenképp próbáld ki. Az arckrémjük is jó, de mivel elég alap, ezért szérum kellhet mellé. Azokból pedig a The Ordinary márka termékei közül szoktam válogatni, ezek ár-érték arányban nagyon jók. Én egy arcolajat és egy kémiai hámlasztót használok (a tejsavasat, száraz bőrre nekem ez vállt be). Az nagyon fontos, hogy ha hámlasztasz, akkor azt ésszel csináld, nem szabad túl gyakran használni és reggelre kell fényvédő, viszont ha beválik, akkor ennyit abszolút megér, mert az elhalt hámsejteket kíméletesen eltávolítja, így a bőröd puhább lesz és a hidratálót is jobban be tudja szívni, valamint a miteszereken is segít. Ne várj azonnali hatást, idő kell neki.

A bőrápolás amúgy nem olyan egyszerű dolog, hiába jó egy termék, nem biztos, hogy mindenkinek működni fog, de ezekkel nem nagyon tudsz mellélőni, egy próbát megérnek, úgyhogy ezért is merem ajánlani.

2020. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))
2020. nov. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!