Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny, de pattanásra...

Érzékeny, de pattanásra hajlamos bőrre Bioderma sensibio vagy Cerave?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
la roche posay. nekik az összes krémjük érzékeny bőrre van. én nekem megvan vagy 20 különböző krém tusfürdő egyebek onnan és nagyon jók. Az effeclar termékcsaládja való pattanásos bőrre.
2020. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
krém vagy lemosó a kérdés?
2020. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy komplett lemosó, hidratáló rutinra gondolok.
2020. nov. 23. 16:31
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan miben nyilvánul meg nálad az érzékenység. Én inkább akkor egy olajos lemosót (Nivea szőlőmagolajos), majd felváltva a Cerave SA (mindenképp kérj mintát, mert az érzékeny bőröd egyáltalán nem biztos, hogy bírni fogja, viszont a szalicilsav miatt a pattanásokra nagyon jó) és Cerave Hidrating lemosót mondanám. Második lemosónak a Balea Med gél is jó lehet, ha olcsóbb megoldást keresel. Hidratálásnak Cerave (bőrtípusodnak megfelelő) vagy La Roche Posay Cicaplast (panthenol tartalma miatt nyugtatja a bőrt, pluszban erősen regenerál). Persze elengedhetetlen az SPF50-es fényvédő minden nap.


Mivel nem tudom, mitől és hogyan érzékeny a bőröd, mindenképp kérj mintát mindenből, Benuban pl általában szoktak tudni adni. :)


Reggel: langyos vízes arcmosás vagy Cerave hidrating, majd fényvédő

Este: olajos lemosó, géles lomosó, vastag hidratálás.

2020. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pontosítanék, a La Roche-Posay Cicaplast BAUME B5-re gondoltam, mert van belőle gél is, de az inkább friss műtéti hegekre való. :)
2020. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszokat! 🤗
2020. nov. 23. 19:55
 7/14 A kérdező kommentje:

Kombinált a bőröm, de már inkább normálnak mondanám. Régebben a T vonalban zsíros volt.

Nem tudom hogy alapból érzékenye, de sajnos agyon szárítottam és alkoholos tonikot használtam sokáig. Meg hát fényvédő nélkül hámlasztóztam néha.

Piros lett, fájt,égett már utóbb.

A kozmetikus hámlasztó és ápoló kezelésekkel helyre hozta, csak sajnos erre nem mindig telik.

2020. nov. 23. 19:58
 8/14 anonim ***** válasza:
elsőn kívüli összes válasz írója vagyok. akkor mindenképp a cicát ajánlanám, még ha nem is feltétlen a legkellemesebb viselet (már akinek, én imádom a testesebn érzetű krémeket estére), mert nagyon rád fér a regenerálás. amúgy, ha gondolod, segítek szívesen privátban, itt azért hosszú lenne. :D
2020. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! 😊

Nem tudom ki pontozta le a válaszokat.... de aki lepontozta az írjon jobbat akkor ha tud!

2020. nov. 24. 09:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne használj Nivea-s terméket, ahogy a fentebbi írta, mert nagyon rossz összetevői vannak. A CeraVe és a LaRoche tényleg jó választás lehet viszont. De egyébként ha nem "sajnálod rá", akkor egyszer elmehetnél bőrgyógyászhoz tanácsadásra, és megmondaná milyen formulát érdemes a bőrödre használni, és milyen márkától.
2020. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!