Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosáskor 100-150hajszál...

Hajmosáskor 100-150hajszál kihullása mennyire normális?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Napi 100 normális


De amúgy ezt hogy kell elképzelni, hajmosás után nekiállsz számolgatni?

2020. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják napi száz szál és az alatt teljesen normális, viszont nekem ennek többszöröse kijön egy mosásnál. Szimplán azért, mert mivel hullámos a hajam, így szárazon sose fésülöm, így ilyenkor nekem 4-5 napnyi kihullott haj jön ki egyszerre.

Ha mondjuk nálad is ez a helyzet, akkor szerintem nem kell aggódni, de ha mondjuk pont előtte fésülködtél és így is kijön ennyi, akkor azért inkább csináltatnék egy vérképet a helyedben.

2020. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Normális szerintem. Nekem is hullámos hajam van és szerintem sok hull, de a fodrászom azt mondta, hogy normális. Csak mi parázzuk ennyire túl
2020. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!