Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásom hajmosáskor...

Hajhullásom hajmosáskor nagyon intenzív de utána meg két napig kb. semmi. Ez normális?

Figyelt kérdés
Hajmosáskor vagy 100-120, lehet hogy 150 szál hajam is kijön (mosás plusz szárítás plusz fésülés alatt), de nagyon soknak tűnik. Mindig meg is ijedek. Utána másnap reggel megfésülködök és max 5 szál marad a fésűben, van hogy egy sem. Kb. két napig így megy ez, hogy alig hullik, utána elkezd zsírosodni és jobban hullani, ezért megmosom és megint kezdődik elölről. Ez normálisnak számít?

2015. okt. 10. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez van :( és nagyon ijesztő. én hair clinicet szedek.
2015. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én dm-eset szedtem, de kb két hete leálltam vele. Nyáron nem hullott ennyire mosásnál sem, bár tény hogy rendszertelenül és nagyon gyakran mostam, vagy legalábbis voltam valamilyen vízben. Lehet annak van meg most a böjtje.
2015. okt. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!