Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek volt hatásos a lézeres...

Dzseni5555 kérdése:

Kinek volt hatásos a lézeres szőrtelenítes?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, a For Beautyban csináltattam.
2020. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt. De ezt ne úgy képzeld el,hogy azonnal olyan sima lesz a bőröd,mint a babapopsi életed végéig.Lényegesen kiritkult a szőröm,habár már 6 év eltelt a kezelés óta,ha nem is borotválom a lábam,nem látszik,csak tapintásra nem olyan sima.
2020. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. Eddig 2 különböző testrészemmel különböző helyekre jártam, illetve a lábammal még járok is. Alapból iszonyú szőrös vagyok, de nagyon jól reagál a szőröm a kezelésekre (mondjuk ennyi pénzért el is várom). A lábszárammal még csak a 3. kezelésen vagyok túl, de már alig pár szál nő ki a fél évvel ezelőtti dús, sötét bunda helyén.
2020. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es otthoni gép megeri? Vagy inkább bizzam szakemberre?
2020. nov. 29. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon megégtem. Orvos végezte.. soha többé nem mennék. Nagyon nagyon megbántam..
2021. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Otthoni gépet használok több mint 2 éve. Havonta villantok (mindenütt) hetente borotválkozok, de alig nő pár szál, nem tudom talán 10%. Összességében elégedett vagyok vele (lumea).

Kávéfekete, erős szőrzetem volt régen.


Barátnőm szalonban csináltatta, 250 ezer volt csípőtől lefelé, állítása szerint havonta pár szálat kell neki csipesszel kihúzni, azt leszámítva semmi nincs.

2021. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!