Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a fodrásznak, hogy meneteles/lépcsőzetes/egyenlő hosszúságú hajat szeretnék vágatni?

Figyelt kérdés

Utoljára csúnyán elrontotta, az alja 8-10cm lett, felül kb 20 cm, elől meg 15 körül, szóval összevissza lett. A fenti szavakat(meneteles, lépcsőzetes, egyenlő hosszúságú) nem értette meg, elmagyaráztam, megadtam a hosszot, megmutattam, hogy így áll alá valamivel érjen, itt vágja el ezt a tincset és az egésznek ez legyen a hosszúsága, mindenhol ehhez mérve vágjon belőle. De mégis összevissza vágta, lent szinte egyenesre, egyáltalán nincs meg a menet benne. Kb egy év eltelt, j hosszú már, most újra megpróbálnám, e most azt, amit eredetileg szerettem volna.

Akinek ilyen a haja, az hogy magyarázta el? Hogy mondják ezt a fajta frizurát fodrász nyelven?

Köszönöm.


2020. nov. 28. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mutass neki egy képet, milyet szeretnél, úgy tuti nem értitek félre egymást. :)
2020. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem találok pont olyat.
2020. nov. 28. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy átmenetes, lépcsőzetes hajat szeretnél, ahol 2-3 cm max a különbség a hosszak között. Ha nem érti meg akkor keress másik fodrászt, mert azért ez nem egy különleges kérés, tudnia kellene.
2020. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!