Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesznek elérhetők újra...

Mikor lesznek elérhetők újra a The Ordinary termékek?

Figyelt kérdés
Elég problémás bőröm van, és a kozmetikusom javasolta, hogy használjam a The Ordinary szérumait, de egyszerűen nem kapható. A Geek&Gorgeus termékek sem elérhető, egyszerűen semmi. Magyarországon belül nem. Külföldről rendelve kicsit félek, hogy megdobnak egy "kis" vámmal. Szerintetek mikor lesz újra kapható? Vagy esetleg nem tudtok egy megbízható oldalt, ahonnan meg tudnám rendelni?
2020. nov. 28. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Deciem.com a hivatalos forgalmazó, nyugodtan rendelj tőlük. Angliából jön, nincs vám (jövőre Belgiumban lesz már a raktár). 25 euró fölött ingyenes a szállítás, most egész novemberben 23%-os akció van mindenre. :)
2020. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Nemrég néztem egy videót, amiben a kozmetikus az ordinary szérumokat a makeup revolution szérumokkal hasonlította össze. Elvileg alig van eltérés közöttük, és ha jól tudom a revolution olcsóbb is. De ez csak egy tipp, jobb utána nézni mert én személy szerint nem bizok a makeup revolution termékekben, nekem úgy tűnik mintha mindent lekopiznának egy olcsóbb kiadásban.
2020. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok, a Revolution olcsóbban és gagyibban van formulázva, és egyébként még drágábbak is, mint a The Ordinary termékek. Semmiképpen nem ajánlanám őket, ne felejtsük el, hogy nem bőrápolási márka, míg a TO igen.
2020. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!