Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozmetikumokat ajánlaná...

Milyen kozmetikumokat ajánlanátok egy kicsit zsíros,de közben érzékeny bőrű embernek?

Figyelt kérdés
18 vagyok és kicsit késöbb kezdtem el kipattogni stb. Már voltam vele kozmetikusnál mindent helyre rakott jelenleg gyógyul így a napokban nem tervezek rákenni semmit,de utánna is szeretném tisztántartani a bőrömet ezért szeretnék összeszedni pár olyan terméket(arctisztító,tonik stb) ami nem tartalmaz illatanyagokat és nagyon kíméletes a bőrhöz. Tudnátok ilyet írni ? ^^

2020. dec. 1. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én tudnék, de ahhoz mutass képet.
2020. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Balea Med termékcsalád

The ordinary natural moisturizing factors + HA krém


Ezen kívül még azt ajánlom, hogy nézz utána a tudatos bőrápolásnak, aminek pont az az alapja, hogy ne használjunk semmi olyan terméket az arcunkra, ami parfümöt, alkoholt vagy egyéb káros anyagot tartalmaz.

Magyarul a Skinsmartot tudom ajánlani, meg esetleg instán @okosszepseg-et (bár az ő stílusa elég megosztó), angolul pedig Hyram csatornáját.

2020. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek, de azokat nem próbáltam. Én ezt használom :


[link]

2020. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!