Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajamból középbarnát...

Fekete hajamból középbarnát csináltak, a fekete szemöldököm ugyan ilyen hajfestékkel áttudom festeni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha rá van írva,hogy szemöldökre is alkalmazható.
2010. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
létezik szemöldökfesték is.
2010. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kivilágosított szemöldök sztem nem szép. Biztos, hogy nagyon elüt? Sztem amúgy nem gáz, ha kicsit sötétebb a szemöldököd, de ha nagyon elüt és szted gáz, akkor menj el kozmetikushoz, egyrészt ő tart mindenféle szemöldökfestéket, másrészt lehet, hogyha kicsit vékonyabbra szedeted (ennek ne állj neki otthon!!!), akkor lehet, hogy már nem is olyan feltűnő... Egyik barátnőm ezt csinálta, mert nem akarta festeni, és így, hogy nem olyan vastag a szemöldöke már kifejezetten szép, hogy sötétebb...
2010. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem sajnos muszáj lenne mert egyrészt nagyon elüt és zavar, a vékony szemöldök nekem kifejezetten nem áll jól.:(
2010. aug. 14. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
én beszoktam festeni a hajfestékkel. viszont káros, rossz, csíp, kihullhat a szemöldököd stb. szóval nem ajánlom! és a világisítással nem biztos, hogy ugyan olyan színt kapsz amire számítasz... én kozmetikushoz mennék
2010. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!