Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett, száraz hajra mit...

Töredezett, száraz hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Töredezett és száraz a hajam, ami a hajvégeken nagyon meglátszik. Apró kis szálak vannak a fejtetőn is. Pláne a mosás utáni napon a hajam csak úgy száll a vakvilágnak, abszolút igénytelennek néz ki. Igazából valami hajolajra gondoltam, vagy ti mit ajánlotok? Konkrét márkát is írhattok.
2020. dec. 5. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ricinus olaj, keratinos termékek, vasalás nem jó neki, de ha szoktad, akkor hővédő. hajvégápolók is jók.
2020. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A töredezett részt le kell vágni. Azokon semmi sem segít. Csak az olló.
2020. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Olaj semmit nem ér!!! Tízen éve kisérletezgetek mindennel. Az olaj egyeltalan nem jó a száraz hajnak.... nekem most a nagy változast az elseve dream long termékcsalád hozta meg. Össze se lehet hasonlitani a hajam mostani allapotat azzal amikor olajoztam. Olajat ma már egyeltalan nem használok.
2020. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nagyon száraz és töredezett volt a hajam, nekem az segített valamennyit, hogy a leghidegebb fokozaton kezdtem el szárítani a hajamat. És balzsamozom minden mosásnál.
2020. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!