Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz bajom ha már kb 3 éve...

Lesz bajom ha már kb 3 éve villanőfényes szőrtelenítőt (ipl) használok?

Figyelt kérdés

Most hogy így elterjedtebb lett ez az új philips modell utána olvastam kicsit és arra azt írják hogy egy évig tart a kúra úgymond és utána elég félévente egyszer újból megcsinálni.

Nekem sanitas van a régebbi fajta (ilyen: [link] ). És már 3 éve folyamatosan használom. Azt hittem hogy ez ilyen lassú folyamat, évek kellenek mire végleg megritkul a szőröm, ezért nem is vetődött fel bennem a kérdés hogy vajon meddig szabad használni.

Hatásos, már amennyire a körülmények engedik (nagyon világos a szőröm és tinédzser korban használom szóval jobban visszanő), legalább a felére lecsökkent a szőrszálaim száma és 2-3 hetente szoktam borotválkozni mert elég vékonyak is. Viszont ez azt jelenti hogy 2-3 hetente én borotválkozás után levillogom (a lábamon és a hónaljamon). Ez rosszat tesz bármimnek is, mennyire káros? Abba kéne hagynom, vagy folytathatom, mert nem olyan erős?( mindig csak az egyes, leggyengébb fokozatot használom)

Mert ha folytatom abban reménykedek hogy idővel lesz valami mégjobb hatása. 17/l



2020. dec. 5. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve használom, 3-4 hetente villantok, a bőrgyógyászom szerint amennyiben nincs pirosodás a kezelések után (soha semmi panaszom nem volt) korlátlan ideig használható.
2020. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!