Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan IPL otthon szőrtelen...

Van olyan IPL otthon szőrtelenítő, amivel legalább 2 hétig szőrtelen marad a lábam?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a szokásos 6 hónap és stb minimum használati idő után. Nektek van olyan, amivel szó szerint nem kellett mondjuk legalább 2 hétig borotválni, mert egyáltalán nem nőtt ki a szőr?

2020. nov. 30. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Az már nem egészséges lenne, vannak krémek de az vegyszer és attól nem nől olyan gyórsan.
2020. nov. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hát ez lenne a lényege. Vagy nem olvastál utána, mit csinál, meddig tart?


Egyik barátnőm tavaly vett, csinálta leírás szerint, majdnem egy év alatt csak 3x borotvált lábat, alig van szőre.

2020. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De utánaolvastam. A róluk szóló vélemények viszont azt írták, hogy hetente borotválnak...ők azzal is elégedettek voltak, mert kevesebb volt a szőr. De nekem a lényeg az lenne, hogy ritkábban kelljen szőrtelenítenem, és mégis sima maradjak. Esetleg nem tudod, melyik készüléket vásárolta meg a barátnőd?
2020. nov. 30. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

Nekem egyáltalán nem használt.

Sok, erős és sötét szőröm van és amit én vettem gép, nem volt jó.

Mintha ritkult volna a szőröm, de nem vagyok benne biztos.

Ugyanúgy kellett borotválni.

És a végén még tönkre is ment (asszem Lidl-is volt)

2020. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt vette. Tudom, mert én vettem előbb, és ajánlottam neki. Az én eredményeim nem számítanak, mert lusta vagyok rendszeresen csinálni, de ő vallásosan, betartva minden utasítást csinálta, és szőrtelen.


Nekem még csak gyengül meg kopik. Szerintem jó. Az egyetlen bajom vele, hogy pici a feje, ezért sokáig tart a villogtatás. De erősebb, mint egy Philips.

2020. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Havonta villantom, ez idő alatt kb. 10-10 szőrszál nő ki a lábaimon.

Ne lidl-ből vegyétek. Érdemes kiköhögni a drágább gép árát, sok évig nem lesz a szőrrel gond.

2020. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Van
2020. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!