Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó hajszőkitő Budapesten?

Jó hajszőkitő Budapesten?

Figyelt kérdés
Fekete hajam van kb másfél éve (derékig erő). Egy ideje szőke szeretnék lenni, és meg is próbáltam itthon szőkitővel le szedni a feketet, de csak az aljáról, de nem nagyon jött össze, és el is tört. Szóval esetleg aki tudna nekem egy jo fodrászt megfizethető áron (15ezer körül) annak hálás lennék:)

2020. dec. 7. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így kivitelezhetetlen. 15 ezerből nem fog senki nekiallni leszivni a hajad. Igaz én csak egy balayage-t szerettem volna, de azt se úsztam volna meg 50 ezer alatt. Pedig nincs extrém hosszú hajam csak sok(most hónaljig ér)
2020. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kertünk ido pontot és 20 ezerért le szívatja és be festi, szóval az az 50 ezer elég sok😅
2020. dec. 9. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nem mond hülyesèget. Persze, van aki megcsinalja ennyièrt, de egy alkalomból, ha azt akarod, hogy maradjon hajad, ez kb lehetetlen. Èn is festett feketèből szőkültem mesterfodrásszal, de csak fokozatosan, így maradt a hajam egèszsèges, bár mèg így is száraz lett, szerencsère nèhány extra pakolás segített rajta. Nem volt olcsó mulatság :D Na de komolyan, normális fodrász 1 alkalomból nem fog festett feketèből szőkèt csinálni, ha mègis ezt ígèri, szerintem ne menj oda, hacsak nem zavar, hogy a derèkig èrő hajad pár hèt alatt vállig fog èrni.
2020. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!