Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fényvédő krémet ajánlan...

Milyen fényvédő krémet ajánlanátok pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Zsíros-pattanásos bőröm van, és sok helyem olvastam, hogy elengedhetetlen a fényvédő használata, még télen is. Tudtok nekem jókat ajánlani tapasztalatok alapján? :)
2020. dec. 10. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Az Image Prevention fényvédőt használom.

[link]

Ez nekem nagyon bevált. Egész nap matt az arcom,nem okoz pattanásokat,tudok rá sminkelni.

Viszont nagyon drága, így csak akcióban érdemes megvenni.

Ha valaki tud jót olcsóbban,az engem is érdekel.

2020. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


hatalmas kedvenc. szépek az összetevők, olcsó, könnyen beszerezhető. nem matt, de nem is brutál zsíros, szép természetes fénye van tőle az arcomnak. akit ez zavar, lepúderezve jól bírja matton. sminkelni egy álom rá. ez a kasszánál szokott lenni a forgós állványon, ugyanilyen csomagolással a nagy kiszerelés pedig a naptejek között.

2020. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Image prevention
2021. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!