Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik este szoktak zuhanyozni,...

Akik este szoktak zuhanyozni, reggel is szoktak egy rövid zuhanyt (akár tusfürdő nélkül)?

Figyelt kérdés

Illetve még egy kérdés:

Ha este mentek valamilyen programra (nem most a Covid időszakban), akkor előtte zuhanyoztok, vagy utána, lefekvés előtt?


2020. dec. 12. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Minden este es minden reggel furdok. Hetkoznap, hetvegen egyarant.

Program elott es utana is, ha hajnali 3kor erek haza, akkor is :) de ez nagyon ritka.

2020. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

És minden alkalommal használsz tusfürdőt/szappant?

Az nem túl sok? Nem árt a bőrnek?

Napi egy teljes zuhanyzást ajánlanak, a többit csak vízzel. De én sem vagyok biztos benne, ezért is kérdeztem rá.

2020. dec. 12. 16:14
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szoktam még reggel is, mivel nem izzadok meg alvás közben, hogy ez indokolt legyen. Nem érzem magam reggel koszosnak. Amúgy is száraz a bőröm, szóval valószínűleg nem is tenne neki jót.
2020. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Csak este, minek zuhanyozzak reggel? Nem izzadok meg alvás közben
2020. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Én estefele szoktam zuhanyozni vagy késő délután, reggel pedig megmosakodom és ennyi, de nem szoktam újra zuhanyozni/fürödni. Ha pedig megyek valahova, akkor előtte megmosakodok, de csak ha hazaértem, utána fürdök meg.
2020. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

kedvfuggo, de az esetek tobbsegeben, ha este furdok, reggel nem szoktam. csak ha valamiert ugy erzem, megizzadok vagy reggel jol esne egy zuhany az ebredeshez. amugy felesleges napi 2x furodni ha nem vegzel izzaszto fizikai munkat.


ha van esti program, akkor van hogy zuhanyzom elotte, van hogy nem. kedv es idofuggo. ha pl randi es szex lesz, nyilvan zuhanyzom, ha csak barati iszogatas, akkor nem feltetlenul.

2020. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6.: és ha a program előtt zuhanyzol, akkor utána szoktál még egyszer lefekvés előtt is?
2020. dec. 12. 19:14
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
nem nagyon.. hacsak nem nyar van es nagyon megizzadok vagy ilyesmi. sokszor az ejszakaba nyulo programok utan hulla faradt vagyok es kb csak bedolok az agyba 🤷🏻‍♀️
2020. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi. Reggel zuhanyzol ilyenkor, vagy másnap este csak? (ha nem nyár van)


Más kérdés: ha egy délutáni aerobic/torna után zuhanyzok (otthon vagyok), akkor utána mikor kéne legközelebb? Lefekvés előtt vagy másnap reggel, esetleg másnap este is elég?

2020. dec. 13. 01:14
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

igen, akkor masnap reggel zuhannyal kezdek.


de szerintem kicsit tulgondolod ezt a temat. napi 1 furdes atlagban eleg szokott lenni, de ha ugy erzed, nyugodtan furodj 2x is, de ha mondjuk egyik nap reggel furdesz, aztan csak kovetkezo este, az se tragedia. ahogy te kenyelmesnek erzed, illetve ha erzed magadon, hogy koszos/budos vagy. ami az egyiknek bevalik, nem biztos, hogy a masiknak is megfelelo. hiaba furdik x napi 2x, ha neked az nem jon be.

2020. dec. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!