Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez mennyire káros...

Szerintetek ez mennyire káros a hajra nézve? Ha mondjuk heti 2× mosok hajat?

Figyelt kérdés

[link]


Olvastam egy "trükkről", hogyha nedves hajat pólóba tekerjük és így szárítjuk még akkor hullámos lesz az eredmény. Persze hajmosás után balzsam, ápoló cuccok és egy kis hajhab. Kipróbáltam tegnap és egész jó lett az eredmény, viszont a hajamat nagyon féltem. Nem szoktam vasalni, igazából semmilyen káros dolgot nem szoktam vele csinálni. Hajhabot se használtam soha. De elég ritka, egyenes hajam van és vékony szálú pluszba. A hajhabot csak a hajam közepétől használnám. A hullámok meg tökre feldobják, de ha ez káros a hajamra nézve akkor inkább csak ritkán vetem be.

Remélem nagyjából érthető ahogy leírtam. :)



2020. dec. 15. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Káros
Nem káros
17 szavazat
 1/3 anonim válasza:
14%
Nem káros de én inkább hajzselét használnék a hajhab helyett, mert sokkal tartósabb
2020. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
curly girl method-ban szokták alkalmazni ezt a módszert, szerintem utána járhatnál kicsit, mit tudsz még belőle alkalmazni. Nekem sokkal jobban hullámosodik a hajam, mióta SLS- mentes samponra és szilikonmentes ápolókra váltottam. egyébként az egész cgm lényege az, hogy ne roncsold kicsit sem a hajad, minél egészségesebben tartsd azt és a fejbőrt is, szóval nem, nem káros, sőt. csak mindenképp 100% pamut pólót használj. :)
2020. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. 😊
2020. dec. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!