Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leírnátok a reggeli és esti...

Leírnátok a reggeli és esti arcápolási rutinotokat?

Figyelt kérdés
Milyen termékek, màrka, esetleges eszközök, és lègyszives kort és bőrtîpust is. Előre is köszönöm.

2020. dec. 16. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon egyszerű a rutinom, szinte ugyanaz reggel és este. Alaposan megmosom az arcom (sima, illatmentes, mindenmentes, száraz bőrre való szappant használok hozzá) majd bekenem hidratálókrémmel. Nappal Aveeno Ultra Calming krémet teszek rá, mert ebben van napfényvédő is, éjszakára Aveeno éjszakai hidratáló krémet. 32 éves vagyok, de soha nem sminkelek szóval ennél többre nincs szükségem.
2020. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Reggel Magister kókuszvíz és Nivea hidratáló nappali krém. Ha megyek valahova, BB krémet rakot fel, de nem sminkelek. Este Magister arctisztító hab, Nivea micellás arclemosó és Magister őszibarackos hidratáló krém. 34 éves vagyok, kombinált bőrtípussal.
2020. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

25 éves vagyok, zsíros bőröm van, fő bőrproblémám a pattanások és mitesszerek.


Reggeli rutinom:

- hideg vízzel arcmosás

- G&G C-glow c-vitaminos szérum

- Eucerin 50 faktoros fényvédő


Esti rutin:

- sminklemosás olajos sminklemosóval, kedvencem az olajos Garnier micellás víz erre a célra

- G&G Jelly Joker arclemosó

- hámlasztó: ez vagy a G&G Cheer Up-ja, vagy a The Ordinary Lactic Acidja

- G&G aPad szérum

- G&G B-bomb szérum

- G&G A-game retinal

- Balea Aqua hidratáló szérum


Nem G&G reklám, csak nagyon szeretem a termékeiket, olcsók és hatékonyak. :)

2020. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia. 24 vagyok, kombinált a bőrtípusom, a bőröm pattanásokra és zárt komedókra hajlamos.

Reggel1:

-arcmosás vízzel

-The Ordinary 23% c-vitamin hidratálóba keverve (változó melyik hidratálómba keverem)

- sundance kids sensitive 50-es fényvédő tej (fehér flakon türkiz kupakkal)


Reggel2: c-vitamin helyett G&G apad, majd TO caffeine solution hidratálóba keverve.

reggelente ezt a két rutint szoktam váltogatni.


Este: mindig olajos tisztítás (nivea szőlőmagolajos és babylove sensitive babaolaj a kedvenc, ha sok smink van rajtam, inkább a babaolaj), balea med géles tisztító, majd

- hétfő, péntek: cosrx bha

- szerda: TO glikolsav

- többi nap: TO niacinamide és TO retinol (0.5% in squalane)

hámlasztós napokon LRP cicaplast, egyébként meg mikor melyikhez van kedvem (kedvenc hidratálóim a cicán kívül a TO NMF, dm-ből a saubar és a lila mixa testápoló)


használok még TO hialuronsavat, csak mikor úgy érzem, a bőröm igényli. néha rakok fel balea med fátyolmaszkot, illetve nem hámlasztós napokon tisztítás után használom a balea med tonert, ha nem felejtem el. :D

2020. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz!

---Nem értem, hogy ki az, aki ilyen normális válaszokat lepontoz, ha nem tetszik neki a másik ember rutinja akkor lépjen ki egyszerűen!

2020. dec. 16. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

24 éves lány vagyok, aknékra és pattanásokra hajlamos bőröm van.


Reggeli rutin:


👉 Bioderma moussant habzó géllel arctisztítás

👉 Pantenol - emulzija arc krém

👉 BB krém

👉 Szempilla spirál

👉 Ajakbalzsam


Esti rutin:


👉 Szempilla spirál lemosása (ha vízálló, akkor testápolóval, ha nem vizálló, akkor csak vizes koronggal, simán le viszi.)

👉 Bioderma moussant habzó géllel arctisztítás

👉 Panthenol - emulzija arc krém


Ennyi. :)

2020. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, azt kihagytam, hogy néha kijönnek a hormonális pattanásaim, akkor a reggeli rutin előtt 50-es Akneroxidot kenek fel a problémás területre (ami ilyenkor általában kb az egész arcom), majd 10 perc múlva lemosom (aznap reggel C-vitamint használok, mert az Akneroxid prooxidáns). Spot-treatment-nek pedig a Balea pattanástapaszát és szintén Akneroxidot használok. :)
2020. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok és kombinált bőröm van, időnként pattanásokkal


Reggel:

•Arcmosás sima vízzel vagy a Balea med géles lemosójával

•(The Ordinary NMF hidratáló - ha éppen száraznak érzem az arcomat)

•fényvédő - ebből még keresem a megfelelőt, szóval nem tudok konkrét terméket írni


Este:

•Isana sminklemosó (sminktől függően a sima vagy az olajos)

•Balea med géles lemosó

•Geek and Gorgeous Niacinamid

•The Ordinary NMF

+heti 1-2 alkalommal Revox szalicilsav

2020. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

22 éves vagyok és száraz bőröm van.

Reggel: Megmosom langyos vízzel, majd bekenem CeraVe nappali arckrémmel (ebben van fényvédő is, így az külön nem kell).

Este: Ha sminkeltem aznap, akkor lemosom olajos sminklemosóval, majd CeraVe habzó-hidratáló arctisztítóval. (Ha nem sminkeltem, akkor csak az utóbbival.) Ezután bekenem cerave éjszakai arckrémmel.

Ha vannak pattanásaim, azokra gyógyszertári szalicilsavas alkoholt szoktam kenni (kizárólag csak a pattanásra), ez szépen leszárítja.

Időnként használok arcmaszkokat, balea lehúzható mitesszerekre való maszkot, és kb. hetente egyszer a garnier kefés arclemosóját.

Idáig a garnier tonikját is használtam, de azt tervezem elhagyni, mert felesleges, és (tovább) szárítja a bőröm.

Ez az eléggé low-budget és “a kevesebb több” rutinom. :)

2020. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

18 éves vagyok, zsíros, pattanásokra hajlamos bőröm van.


Reggel:

- megmosom vízzel, aztán Fabulon mélytisztító géllel

- bekenem Fabulon Tini Tonikkal, ez valamennyire szárítja

- Garnier Hyaluronic Aloe Jelly hidratáló krém, ez meg valamennyire hidratálja :D

- Fabulon fps 50-es fényvédővel fejezem be


Esti:

- víz, mélytisztító gél, és ha sminkeltem aznap, akkor micellás víz

- Tini Tonik

- Ha vannak pattanásaim, azokat bekenem 50-es Akneroxiddal

- hetente kb egyszer használok arcmaszkot, illetve az aknés hegek miatt gyakran kenem be Sudocremmel, amit olyankor egész éjszakára magamon is hagyok.


Szintúgy nem Fabulon reklám, de a termékeik nekem beválnak, és megfizethető áron vannak :)

2020. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!