Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól bevált ötletek miteszer...

Jól bevált ötletek miteszer és pattanás kezelesere?

Figyelt kérdés
3.trimeszter elejen jarok es a pattanások es a miteszerek nem akarnak elmúlni. Neha jobb egy kicsivel de aztan ujra es ujra visszaternek. Leginkabb az arcom 2 oldalom es a nyak vonalon.

2020. dec. 18. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Kozmetikus
2020. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak varandosan jöttek rad pattanások? En teafa olajat használnék ra, az rengeteget segitett nekem (de vegso megoldas nalam borgyogyasz volt, amit neked most nem szabad szedned)

Azelott aloe verat osszekevertem mezzel, neha tettem bele fahejat es volt, hogy egy orat is ultem vele, heti tobbszor

2020. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindig is hajlamos voltam a miteszerekre de nem ennyire durvan. Max a homlokom.

Arcradirt hasznaltam terhesseg előtt, de most mar az sem segít.

2020. dec. 20. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! - CeraVe arclemosó,

- valami enyhébb hámlasztó, pl Geek&Gorgeous Calm down, vagy kifejezetten mitesszerekre Cosrx BHA power liquid (kizárólag fényvédő használata mellett)

-Geek&Gorgeous B-bomb arcszérum

2020. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!