Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk nektek milyen “csodaszere...

Fiúk nektek milyen “csodaszerek” váltak be pattanások,hegek kezelésére?22/f

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon pattanásos voltam,de enyhült,szinte el is múlt,viszont most hogy elkezdtem szőrösödni az arcom,nagyon pattanásos lett,de csak amíg ki nem nő a szőrszál utána semmi..mondhatni már az arcomon el is múltak mert kinőtt a teljes szőrzet.

Viszont,most elkezdett a mellkasom is intenzíven szőrösödni és nagyon durván pattanásos lett a mellkasom és mivel nem szellőzik nem is gyógyul úgy..már mindent próbáltam(etil alkohol,aknesol,kenes szappan stbstb)



2020. szept. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A testőr ilyen szinten nem fogja vissza a szellőzést. Max a szőrtűszők gyulladnak be, hogyha ennyire pattanásos vagy és ott ahol a szőr van.
2020. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a hormonok dolgoznak benned ezerrel, teljesen normális hogyha pattanásos vagy ebben a korban.

Aktívszenes arcpakolás viszont tud segíteni, illetve teafaolajos arcra való olaj. Helyes táplálkozással pedig alapvetően tudod csökkenteni a számukat.

2020. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arcomon elmúlt es az uj szorszalak gyulladnak be mintha benonenek es miutan kinonek elmulik a pattanas is es nem lesz ujra csak mivel hirtelen kezdett megindulni sok van es lassaban mulik mint az arcomon..
2020. szept. 29. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki megvizsgált és megmondta mit szedjek. Kb 1,5 évig jártam hozzá rendszeresen kontrollra. Én neked is ezt ajánlom, mert itt nem fogsz szakértőtől egyedi problémára egyedi megoldást kapni. Szakembernek kell látni személyesen, aki megtalálja a neked a megoldást.
2020. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel nem kell mit kezdeni. Amint kinőtt a szőr, el fog múlni mindegyik.
2020. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!