Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jó , ha a balzsamot...

Mennyire jó , ha a balzsamot a tusfürdővel együtt öblítem le?

Figyelt kérdés

Tehát hajat mosok, leöblítem, balzsamot felkenem, majd pár perc múlva a testemet bekenem tusfürdővel, és a végén a hajammal együtt leöblítem a tusfürdőt a testemről.

Így spórolok egy kis vizet, mert a tusfürdőt nem külön öblítem le. Nem sok, de nekem számít.


Ha nem használok balzsamot, akkor a sampont öblítem le együtt a tusfürdővel (hajmosás, tusfürdő, öblítés egyszerre). Vagy amikor balzsamot használok, akkor is jobb lenne az, ha a tusfürdőt hajmosás után kenném fel, és a samponnal együtt öblíteném le, és utána a balzsam?


2020. dec. 18. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
What?
2020. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hogy jobb:

hajmosás - tusfürdő felkenése - sampon és tusfürdő leöblítése - balzsam felkenése - öblítés

hajmosás - öblítés - balzsam felkenése - tusfürdő felkenése - balzsam és tusfürdő öblítése

2020. dec. 18. 23:50
 3/11 A kérdező kommentje:

ha így csinálom, akkor szerintem pazarlás a három öblítés:

hajmosás - öblítés - balzsam felkenése - tusfürdő felkenése - tusfürdő öblítése - balzsam öblítése

2020. dec. 18. 23:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy csinalod ahogy akarod
2020. dec. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Who cares girl?
2020. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szótárban a “túlgondolás” definíciója mellett biztosan a te képed van.

Egyébként először azt hittem, tusfürdőt kensz a hajadra, és azzal szeded ki a balzsamot, és eléggé megijedtem.

2020. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet... :) Amúgy ti hogy szoktátok?
2020. dec. 19. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem pazarolod feleslegesen a Föld kincseit, cserébe kevesebbet fizetsz. Win-win szitu.
2020. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én így szoktam: bevizezni, sampon, sampon lemos, balzsam, felkenni a tusit, lemosni a balzsamot és a tusit. Szerintem relatóve spórolós, de nem ezen múlik a kajám hó végén :D
2020. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazából én is ezt írtam :)

hajmosás - öblítés - balzsam felkenése - tusfürdő felkenése - balzsam és tusfürdő öblítése

2020. dec. 19. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!