Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lemosó-szérum-hidratáló-fényvé...

Lemosó-szérum-hidratáló-fényvédő. De fényvédőt sehol nem találok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy ez a helyes sorrend. Télen FF15-20 körüli fényvédőt ajánlanak, nyáron ennél magasabbat. Na most az a nagy helyzet, hogy nem találok fényvédőt... semmilyet. Fényvédős hidratáló arckrémeket igen, ezzel ki is lehetne lőni, de azok elég gagyik, még csak most kezdem felfedezni az arcápolási dolgokat, és nyárra is ki szeretnék választani valamilyet, de FF15 feletti hidratáló arckrémmel nem találkoztam még.


Milyen fényvédőket tudtok ajánlani?

Illetve ha ilyet nem, akkor milyen fényvédős hidratálót ajánlanátok télre, illetve nyárra? Max 5000 forintot gondoltam költeni mindkét évszakra külön-külön, de nem olyan termékre amiben van 2 csepp, azért jó lenne, ha kitartana egy szezonra egy tubus, vagy tovább.


2020. dec. 19. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon sok van, főleg ha rendelés is szóba jöhet. Ha nem, akkor gyógyszertárba nézz körül, ott nagyobb lesz a választék a direkt arcra való fényvédőkből, mint a drogériában.
2020. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dm, balea fényvédő arcra. Vagy la roche. Ezek egész évben kaphatók
2020. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eucerin oil control, nagyon jo fenyvedo, gyogyszertarban kapni. En telen 30-as fenyvedot hasznalok, nyaron 50-est.
2020. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!