Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani olyan arcra...

Tudnátok mondani olyan arcra való fényvédőt, ami jó problémás bőrre, lehet rá sminkelni, esetleg hidratáló hatása is van?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg fizikai fényvédőt keress, ha biztosra akarsz menni, sok kémiai szűrő irritálhatja a bőrt. Ami nagyon jó, csak épp nagyon drága, az a Paula's choice fizikai fényvédője (super light wrinkle defense spf 30) pl. De neten keress rá a fizikai fényvédőkre, ha nem ódzkodsz a rendeléstől, koreai vonalon van rengeteg jó (pl Innisfree daily uv protection cream no sebum spf 35, vagy Missha all around safe block zero sebum spf 50) Ezek mind mattító hatásúak, annyi, hogy nekem zsírosodó bőröm van, így személyesen ezeket próbáltam amik bejöttek. A la roche posaynak és Biodermának vannak jó kémiai fényvédői, ezeket lehet patikákban kapni, csak nézd meg az összetevőlistájukat, és olyat válassz, aminek nincs a lista elején alkohol.
2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen krémmánián már én is sok jót olvastam róla, de 12000 forintot sokallok 60 ml-ért. A korei arcápolási termékekkel szemben kicsit bizalmatlan vagyok, de olyan sok jót hallottam róluk... Köszönöm a segítséget. Esetleg nem tudnátok könnyen beszerezhető termékeket ajánlani, amit megvásárolhatok gyógyszertárban/drogériában?
2018. ápr. 14. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Külön hidratálok, de nekem a La Roche Posay Anthelios Anti-Shine gélkrémje a favorit.
2018. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egészen bejött az a La Roche Posay (de most fogok váltani koreaira)
2018. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!