Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi vált be nektek szem alatti...

Mi vált be nektek szem alatti ranc eltüntetésere, halvanyítasára?

Figyelt kérdés

28 vagyok de mar most nem akar eltűnni a csak a jobb szemem alatt vegighúzodó kis ránc...

A kollagenes cuccok amiket megenni lehet, azok bevállnak?


Valamint az eggyik nevetőráncom sem akar elmúlni egy jó ideje...


Ne fyertek azzal, hogy fogadjam el, hogy örekszem...

Lassítani szeretnèm!



2020. dec. 21. 02:30
 1/2 A kérdező kommentje:

A szemem alatti ránc úgy élesedett me, hogy füllpiszkaloval töröltem le helyén a szemfestéket.

Sajja csak utána olvastam, hogy ha ezt csinálom nyoma marad.

Ezzel most örökre ígx marad es rosszabb lessz?

2020. dec. 21. 02:34
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag belsőleges kollagen szedeset ajanlom! A krémeket el kell felejteni, mert a kollagen nem tud bőrön keresztül felszivodni!

Ezen felül ami nagyon minőségi és kiválóan alkalmas a bőr szepitesere, feszesitesere az a Colla Pink Beast Pink hidrolizalt kollagen italpora. Napi 2x1 kanal port elkeversz 2dl vizben. 1 honap után már szembetűnő az eredmény! Tapasztalat!

2020. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!