Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kezeljem az arcbőrömet? ...

Hogy kezeljem az arcbőrömet? 21/L

Figyelt kérdés

A testem minden területén száraz a bőröm. Az arcomon is. Ennek ellenére alakul ki pattanás és akad 1-2 miteszer is ,ami zavar.

Ha zsíros krémmel kenem az arcom akkor nem lesz annyira száraz (!csak annyira,de azért még az marad!) ,viszont akkor több pattanás alakul ki.

Ha vizesebb krémmel kenem ,akkor a szárazság nem múlik.

A szárazságot úgy értem hogy viszket és hámlik olykor-olykor ég is.

Van valami speciális krém erre a bőrre? Ami nem fullasztja meg a bőröm mégis extra módon hidratálja?



2020. dec. 23. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőröd típusa nem száraz, hanem vízhiányos, ezért elsősorban olyan krémeket keress, amik ilyen problémát kezelnek, mert nem okoznak plusz pattanásokat (könnyebb az állaguk, általában gélszerű krémek)
2020. dec. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ilyen összetett bőrtípussal szerintem menj el bőrgyógyászhoz. Ő biztosan tud javasolni valamilyen krémet vagy egyebet.
2020. dec. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán vizet is ihatnál. Az a legfontosabb hidratálás.
2020. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Víz, belsőleg hidratálás is fontoss, amugy ha száraz böröd van la roche posay baume b5 krémje jó.

Gyengéd hámlasztás esetleg ami pattanásra mitesszere jó.

2020. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a bőröm pedig sokat iszok(2.5-3 liter egy nap).Én bioderma vagy la roche posay krémet használok.
2020. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!