Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feldagadhat a fejem, ha...

Feldagadhat a fejem, ha hidrogén peroxiddal és szőkítő porral kentem be a hajamat?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy igen. Most mit tegyek? Hívjam fel az ügyeletet? Barnáról szőkére szerettem volna menni. Még szőkítő festéket nem használtam csak peroxidot és hajszőkítő port.


Nagyon félek.

Most mit tegyek?


2020. dec. 23. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Fejem fáj elől, semmi más tünetem nincs
2020. dec. 23. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Mosd le és varj lehet allergiás vagy
2020. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na hívtam az ügyeletre. Kérdezték mi bajom van. Mondom nehezen lélegzem, fújt. Hogy ő hallja hogy jó lélegzem mert vízszintesen beszélek. Kérdezték hogy mikor kentem be. Mondom 16 kor. Akkor kezdett viszketni, és ő azt mondta hogy az normális. Hogy most viszket e. Mondom nem. Hogy be i van dagadva a fejem. Mondom nincs. Hogy túl élem a holnapot. Hogy nyugodjak le.
2020. dec. 24. 00:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel mossam le
2020. dec. 24. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Vízzel de már regen reg le kellett volna mosni.
2020. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért
2020. dec. 24. 00:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek piros pöttyök a fejemen, se sehol
2020. dec. 24. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!