Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajam rendbejöv...

Mit tehetnék a hajam rendbejöveteléért? Lentebb bővebben kifejtem

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a hajam nagyon göndör, rakoncátlan, és így nagyon ritkán kerül sor arra, hogy kifésüljem. Akkor viszont igazán.

Hatalmas hajcsomót vesztek el egy ilyen fésülés alkalmával. És amióta ezt észreveszem, azóta azt is, hogy egyre vékonyabb a hajam összeségében. Régen olyan vastag volt, most vsizont egyre vékonyabb....


Nem gondolom, hogy az lenne a probléma, hogy ritkán fésülöm, volt olyan is, amikor naponta rendszerességgel, akkor mégis dús, rendezett maradt a hajam.

Nincs erre valami praktika, tipp, hogyan tudna megmaradni a hajam, hogy nem egyre vékonyabb? Talán ez a fésűn is múlik?



2020. dec. 28. 20:57
 1/3 Lena7 ***** válasza:
100%

Figyelj,mindenkinek a haja alapból hullik és ez teljesen természetes.


Ha te huzamosabb ideig nem fésülködsz, akkor azok a hajszálaid, amik alapból kihullottak volna, azok nemtudnak, vagy nem olyan szinten, mint 1 fésülködéssel.


Szóval ha te mondjuk egy hétig nem fésülködsz, akkor természetesen több hajszálad fog kijönni 1 fésülködés alkalmával.


Esetleg nem használsz valamilyen olyan dolgot a hajadra, ami nem jó neki?

(Rendszeres hajvasalás hővédő nélkül, szőkítés stb)

2020. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen természetesen hagyom a hajam :)
2020. dec. 29. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az elsőnek.

Egyébként én azt vettem észre, hogy télen valamiért jobban hullik a hajam, lehet nálad is ez van.

2020. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!