Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített hajra mi a kevésbé...

Szőkített hajra mi a kevésbé káros, a henna vagy a hajszínező?

Figyelt kérdés

Az egész hajam ki lett szőkítve, de kezd lenőni. Igazából ebből az egy próbából rájöttem, hogy nem való nekem ez a hajszín (sajnálom is a pénz amit a fodrásznál kiadtam érte), és most szeretném az eredeti hajszínemet visszakapni.

Nem roncsolódott látványosan a hajam, ugyanakkor félek, hogy egy újabb festés rosszat tenne neki. A hennáról azonban úgy hallottam, hogy jót tesz a hajnak (szőkítettnek is?) és nem kopik ki. A hajszínező viszont ha jól tudom csak a haj felületét színezi be, és emiatt nem roncsolódna maga a haj szerkezete. Tudom, hogy ez kikophat, de úgy tapasztaltam magamnál, hogy elég lassú ez a folyamat. A rendes barna hajamon próbálkoztam sokszor a LIVE hajszínezővel és mindig több hónap volt míg kijött a hajamból, pedig gyakran mosom. Ti mit javasolnátok a fentiek függvényébe?



2021. jan. 2. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hennát ne használj szőkített hajra
2021. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a színező.
2021. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Loreal Creme Gloss hajszínezővel színeztem be a szőkített hajam barnára kb másfél hónapja és még mindig nem kopott ki a színe:) (Kétnaponta megmosom) nem vettem észre, hogy károsodott volna.
2021. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én szőkített hajra kentem hennát,teljesen jó lett a végeredmény. Szerintem hennát tehetsz festett hajra,csak fordítva,hennára festéket rizikós. Az a lényeg,hogy csinálj próbatincset,és meglátod milyen lesz.

Az is fontos,hogy később az eredeti részen nem lesz annyira világos,mint a szőkítetten.

2021. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😚
2021. jan. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!