Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális hogy a borotva nem...

Normális hogy a borotva nem szedi le teljesen a szőrt? A bajszomnál de leginkább az állam alatti hajlatba van ez ilyen kb 1mm magas szőrt hagy mintha csak egy pötty lenne a borotva penge vadi új nem lehet kopott és ezt csak most vettem észre.

Figyelt kérdés
Vagy a borotva direkt ilyen hogy borostat hagy?
2021. jan. 2. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Tudsz rajzolni?

Rajzold le azt az elrendezést, amikor teljesen leszedi a szőrt minden esetben (akárhogy is tartod a borotvát), de nem vág meg soha.

Majd szabadalmaztasd.

Betegre fogod keresni magad vele.

2021. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval ez normális lenne?:D
2021. jan. 3. 01:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán fogalmad a borotva szerkezetéről és működéséről?
2021. jan. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kis fekete pötty a bőr alatti része a szőrnek. Azt a borotva sose fogja kiszedni, mivel a bőr feletti részét szedi le amennyire tudja. A bőr vonalában "elvágja" a szálat, a vége pedig ott marad.
2021. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha értem csak furcsa mert azóta láttom a szőr bőr alatti részét mióta új borotvát vettem ellöte ez sosem tűnt fel
2021. jan. 3. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért tényleg nem ártana megnézned egy rajzot.

Gondolom, villanyborotváról beszélünk.

Ott van egy védő réteg a penge előtt: azért, hogy ne vágd meg magad.

Márpedig akkor legalább a védő réteg vastagságában megmarad a szőr (de inkább még több).

Ezért használnak az igazi profik sima pengét.

De az se megy be a bőr alá, ahogy írták is.

2021. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem sima huzogatos borotvárol beszélek újat vettem és feltűnt hogy borostát hagy de csak néhány helyen eddig ilyet nem tapasztaltam:D
2021. jan. 3. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, kérdező: MÉG MINDIG nem lehet érteni, amit írsz.

Villanyborotva, vagy sem?

Esetleg néhány vessző az írásodba?

2021. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sima huzogatos borotvárol beszélek:)
2021. jan. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!